Nantes Strasbourg İddaa Tahmini 24.05.2019

Fransa Ligue 1‘de son haftaya girildi. 24 Mayıs Cuma günü Nantes ile Strasbourg, bu sezon ki son 3 puan mücadelesini verecek.

TSİ 22:05’de start alacak müsabaka için yurt dışı güvenilir bahis sitesi Bets10, Nantes kazanır seçeneğine 1.70, beraberliğe 4.15, Strasbourg kazanır seçeneğine ise 4.65 oran veriyor.

Nantes İç Sahada Avantajlı

Ev sahibi Nantes yenilmezlik serisini 7 haftaya taşıdı. Sezonun son günlerine gelinirken yükselişe geçen Nantes, üst sıra için yeterli olmayı başaramasa da, etkili futbolunu sürdürmeye devam ediyor. Son 7 haftadan 17 puan çıkarmayı başaran ev sahibi, 48 puanla 11. sıraya yerleşti. Üst üste 4 galibiyetin ardından son 3 maçını ise beraberlikle geçiren Vahid Halilhodzic ve öğrencileri, son sınavını ise en yakın rakibi Strasbourg karşısında verecek. Sezonu rakibinin üzerinde tamamlamak isteyen Nantes, taraftar desteğiyle 3 puan arayacak.

Strasbourg Galibiyetten Uzak

Fransa Ligue 1’in son haftasına 46 puanla 12. sıradan devam eden Strasbourg, ligde kalmayı garantilemesinin ardından dibe vurdu. Tam 7 haftadır maç kazanmayı başaramayan Thierry Laurey ve öğrencileri, sezonu erken kapatan takımlardan biri. 38. hafta kapsamında en yakın rakibi ile deplasmanda karşılaşacak olan Strasbourg, galibiyetten uzak görüntüsü ile güven vermiyor.

İddaa Tahmini

Nantes taraftar desteğini de arkasına alarak yenilmezlik serisini 8 maça çıkaracaktır.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.50

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.70