Monchengladbach Young Boys Maçı Yorumu (24 Ağustos 2016) İddaa Tahmini

Monchengladbach Young Boys mücadelesi ile Şampiyonlar Ligi Playoff mücadeleleri devam ederken, maçın tarihi 24.08.2016 Çarşamba. İlk maçta Almanlar deplasmandan 3-1 ile ayrılırken, neredeyse tur biletini de ceplerine koymuştu. Maçta iddaa tahmini yönünden ne olur diyorsanız, oranlar 1.20 ile ev sahibini büyük favori gösteriyor. Beraberlikte dahi 4.00 oran bulunurken, Young Boys’a 7.00 verilmekte. Maçın 2.5 üst oranı ise beklenildiği gibi 1.20 gibi olabilecek en düşük noktada. Yabancı bahis oranları da 1.40’a kadar düşmüş Monchengladbach oranı vermekte. Deplasman tarafı 6.50 ve beraberlik de 5.00 civarlarında. 2.5 üst de 1.35-38 sularında yüzüyor.

monchengladbach_young_boys_iddaa

Monchengladbach Young Boys Form Durumları

Ev sahibi Monchengladbach oldukça yüksek formla sezona giriyor. Geçtiğimiz yıl bıraktıkları noktanın da üzerine çıkmak isteyen Alman temsilcisi, şu ana kadar 10 hazırlık maçı yaptı. Bunlarda sadece bir tane yenilgi aldılar. Şampiyonlar ligi elemelerine playofftan katıldıkları için deplasmandaki maç, aynı zamanda bu yılki ilk resmi maçlarıydı. 3-1 ile ayrılıp Şampiyonlar Ligi kapısını da açtılar. 4 gün önceki Federasyon Kupası maçından da 1-0 galip ayrıldılar. Böylelikle önemli virajları atlatmış durumdalar.

Young Boys için rakibine düzdüğümüz methiyeleri pek de söyleyemeyeceğiz. Kendi liginde inişli çıkışlı bir grafik çiziyorlar ve henüz 15 gün önce Basel deplasmanından 3-0 yenik ayrıldılar. Bu dönemdeki tek başarıları Shakhtar Donetsk’i elemeleri oldu ki onlara da deplasmanda 2-0 kaybetmişlerdi. Dış sahada bariz şekilde zayıf olduklarını görebiliyoruz ki bu da bu maç öncesi çok önemli bir done olarak önümüzde durmalı. Son 8 resmi maçta 4 kez yenildiklerini belirtelim. Takımların yaptıkları hazırlık maçlarının da önemli olduğunu unutmamak gerek. 6 hazırlık maçında sadece bir kez kazanabilen bir Young Boys takımı elimizde mevcut.

Sakat ve cezalı oyuncu platformunda ise sadece Young Boyslu bir iki oyuncu var ki onlar da takımda yer bulamamış isimler.

Monchengladbach Young Boys maçı için tahminler elbette  ev sahibi yönünde çok apır şekilde yönlenecek. Onun için handikaplı 1 seçimini aklımızda tutmalıyız. Eğer mantıklı geliyorsa, ev sahibi 2 farklı kazanır şeklinde oynanabilir. Bu maç için gol oyununun daha riskli olduğu kanısı da oluşuyor. Sadece 1.20 verilen 2.5 üst oynamak yerine daha yüksek oranlarla Monchengladbach takımına handikapı verip 2 fark atmalarını beklemek daha iyi olacaktır.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.