Yenilikler
Anasayfa / Dünya Kupası Elemeleri / Milli Takımların Aday Kadroları Açıklandı!

Milli Takımların Aday Kadroları Açıklandı!

2018 Dünya Kupası Elemeleri İddaa Tahminleri
2018 Dünya Kupası Elemeleri İddaa Tahminleri

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup maçlarında takımların oynayacakları karşılaşmalar için aday kadrolar açıklandı. İşte kadrolarda yer alan isimler…

TÜRKİYE

Kaleciler: Harun Tekin (Bursaspor), Serkan Kırıntılı (Konyaspor), Volkan Babacan (Başakşehir)

Savunma: Kaan Ayhan (Fortuna Dusseldorf), Sabri Sarıoğlu (Göztepe), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Ömer Toprak (Dortmund), Çağlar Söyüncü (Freiburg), Serdar Aziz (Galatasaray), Caner Erkin (Beşiktaş), İsmail Köybaşı (Fenerbahçe)

Orta Saha: Emre Belözoğlu (Başakşehir), Nuri Şahin (Dortmund), Selçuk İnan (Galatasaray), Cengiz Ünder (Roma), Emre Mor (Celta Vigo), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Trabzonspor), Yusuf Yazıcı (Trabzonspor), Hakan Çalhanoğlu (Milan), Ozan Tufan (Fenerbahçe), Tolga Ciğerci (Galatasaray), Yunus Mallı (Wolfsburg), Arda Turan (Barcelona), Volkan Şen (Trabzonspor)

Forvet: Burak Yılmaz (Trabzonspor), Cenk Tosun (Beşiktaş), Enes Ünal (Villarreal), Mevlüt Erdinç (Başakşehir)

ALMANYA

Kaleciler: Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain)

Savunma: Jerome Boateng, Mats Hummels, Joshua Kimmich, Niklas Süle (Bayern Münih), Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Shkodran Mustafi (Arsenal), Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin), Antonio Rüdiger (Chelsea)

Orta Saha: Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Emre Can (Liverpool), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Leon Goretzka (Schalke 04), Toni Kroos (Real Madrid), Sebastian Rudy (Bayern Münih), Leroy Sane (Manchester City), Amin Younes (Ajax)

Forvet: Thomas Müller (Bayern Münih), Lars Stindl (Borussia Mönchengladbach), Sandro Wagner (Hoffenheim), Timo Werner (Leipzig)

İNGİLTERE

Kaleciler: Jack Butland (Stoke City), Fraser Forster (Southampton), Joe Hart (West Ham United), Jordan Pickford (Everton),

Savunma: Ryan Bertrand (Southampton), Michael Keane (Everton), Gary Cahill (Chelsea), Aaron Cresswell (West Ham United), Eric Dier (Tottenham Hotspur), Phil Jones (Manchester United), Harry Maguire (Leicester City), Chris Smalling (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kyle Walker (Manchester City), Kieran Trippier (Tottenham Hotspur)

Orta Saha: Dele Alli (Tottenham Hotspur), Fabian Delph (Manchester City), Jordan Henderson (Liverpool), Jesse Lingard (Manchester United), Jake Livermore (West Bromwich Albion), Alex Oxlade-Chamberlain (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City)

Forvet: Jermain Defoe (AFC Bournemouth), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Marcus Rashford (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool)

PORTEKİZ

Kaleciler: Anthony Lopes (Lyon), Beto (Göztepe), Rui Patricio (Sporting Lizbon)

Savunma: Antunes (Getafe), Bruno Alves (Glasgow Rangers), Cedric Soares (Southampton), Eilseu (Benfica), Jose Fonte (West Ham United), Luis Neto (Fenerbahçe), Nelson Semedo (Barcelona), Pepe (Beşiktaş)

Orta Saha: Andre Gomes (Barcelona), Bernardo Silva (Manchester City), Bruno Fernandes (Sporting Lizbon), Danilo Pereira (Porto), Joao Mario (Inter), Joao Moutinho (Monaco), Renato Sanches (Swansea City), William Carvalho (Sporting Lizbon)

Forvet: Andre Silva (Milan), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Eder (Lokomotiv Moskova), Gelson Martins (Sporting Lizbon), Gonçalo Guedes (Valencia), Ricardo Quaresma (Beşiktaş)

FRANSA

Kaleciler: Alphonse Areola (Paris-SG), Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marseille)

Savunma: Lucas Digne (FC Barcelone), Christophe Jallet (Nice), Presnel Kimpembe (Paris-SG), Laurent Koscielny (Arsenal), Layvin Kurzawa (Paris-SG), Djibril Sidibé (Monaco), Samuel Umtiti (FC Barcelone), Raphaël Varane (Real Madrid).

Orta Saha: N’Golo Kanté (Chelsea), Thomas Lemar (Monaco), Blaise Matuidi (Juventus), Dimitri Payet (Marseille), Adrien Rabiot (Paris-SG), Moussa Sissoko (Tottenham), Corentin Tolisso (Bayern Münih).

Forvet: Kingsley Coman (Bayern Munich), Olivier Giroud (Arsenal), Antoine Griezmann (Atlético Madrid), Alexandre Lacazette (Arsenal), Kylian Mbappé (Paris-SG), Florian Thauvin (Marsilya)

ARNAVUTLUK

Kaleciler: Etrit Berisha (Atalanta), Thomas Strakosha (Lazio), Alban Hoxha (Partizan)

Savunma: Ansi Agolli (Karabağ), Arlind Ajeti (Crotone), Mergim Mavraj (Hamburg), Berat Djimsiti (Benevento), Elseid Hysaj (Napoli), Frederic Veseli (Empoli), Hysen Memolla (Hajduk Split), Ivan Balliu (Metz)

Orta saha: Migjen Basha (Bari), Andi Lila (PAS Giannina), Ledian Memushaj (Benevento), Burim Kukeli (Sion), Eros Grezda (Osijek), Ergys Kace (PAOK), Odise Roshi (Akhmat Grozny), Liridon Latifi (Puskas Akademia), Ermir Lenjani (Sion), Emanuele Ndoj (Brescia), Taulant Xhaka (Basel)

Forvet: Valon Ahmedi (Maribor), Azdren Llullaku (Tobol Kostanay), Armando Sadiku (Legia Varşova), Sokol Cikalleshi (Osmanlıspor)

İZLANDA

Kaleciler: Hannes Halldórsson (Randers ), Ögmundur Kristinsson (Excelsior), Rúnar Alex Rúnarsson (Nordsjæland)

Savunma: Birkir Már Sævarsson (Hammarby), Ragnar Sigurðsson (Rubin Kazan), Kári Árnason (Aberdeen), Ari Freyr Skúlason (Lokeren), Sverrir Ingi Ingason (Rostov), Hörður Björgvin Magnússon (Bristol City), Jón Guðni Fjóluson (Norkköping), Hjörtur Hermannsson (Brøndby)

Orta Saha: Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City), Birkir Bjarnason (Aston Villa), Emil Hallfredsson (Udinese), Jóhann Berg Gudmundsson (Burnley), Gylfi Sigurdsson (Everton), Rúrik Gíslason (Nürnberg), Ólafur Ingi Skúlason (Karabükspor), Arnór Smárason (Hammarby), Arnóri Ingvi Traustason (AEK Atina), Rúnar Már Sigurjónsson (Grasshopper)

Forvet: Alfred Finnbogason (Augsburg), Jón Bödvarsson (Reading), Vidar Kjartansson (Maccabi Tel-Aviv), Björn Sigurdarson (Molde)

FİNLANDİYA

Kaleciler: Lukas Hradecky (Eintracht Frankfurt), Jesse Joronen (Horsens),  Anssi Jaakkola (Reading)

Savunma: Niklas Moisander (Werder Bremen), Joona Toivio (Molde), Paulus  Arajuuri (Brondby), Juhani Ojala (Hacken), Sauli Vaisanen (SPAL), Juha Pirinen  (HJK Helsinki), Albin Granlund (Mariehamn)

Orta Saha: Kasper Hamalainen (Legia Varşova), Tim Sparv (Midtjylland),  Perparim Hatemaj (Chievo), Rasmus Schüller (HJK Helsinki), Robin Lod  (Panathinaikos), Thomas Lam (Twente), Simon Skrabb (Norrköping), Glen Kamara  (Dundee), Pyry Soiri (Shakhtyor Soligorsk), Jasse Tuominen (BATE Borisov)

Forvet: Teemu Pukki (Brondby), Joel Pohjanpalo (Bayer Leverkusen),  Eero Markkanen (Dinamo Dresden)

BOSNA HERSEK

Kaleciler: Asmir Begovic (Bournemouth), İbrahim Sehic (Karabağ), Kenan Piric (Zrinjski)

Savunma: Edin Cocalic (Mechelen), Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ognjen Vranjes (AEK), Dario Djumic (Utrecht), Jozo Simunovic (Celtic), Mateo Susic (Sheriff)

Orta Saha: Miralem Pjanic (Juventus), Senad Lulic (Lazio), Izet Hajrovic (Werder Bremen), Rade Krunic (Empoli), Sanjin Prcic (Stade Rennais), Gojko Cimirot (PAOK), Muhamed Besic (Everton), Mato Jajalo (Palermo), Daniel Milicevic (Gent), Haris Duljevic (Dinamo Dresden), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Sejad Salihovic (Hamburg), Avdija Vrsajevic (Osmanlıspor)

Forvet: Edin Dzeko (Roma), Vedad Ibisevic (Hertha Berlin), Kenan Kodro (Mainz)

KOSOVA

Kaleciler: Samir Ujkani (Cremonese), Adis Nurkovic (Flamurtari), Bledar Hajdini (Trepça 89)

Savunma: Bajram Jashanica (Skenderbeu), Ardin Dallku (Vorskla), Amir Rrahmani (Dinamo Zagreb), Leart Paqarada (Sandhausen), Mergim Vojvoda (Mouscron), Benjamin Kololli (Laussane), Lirim Kastrati (Roma)

Orta Saha: Enis Alushi (Nürnberg), Hekuran Kryeziu (Luzern), Besar Musolli (Kukesi), Valon Berisha (Salzburg), Milot Rashica (Vitesse), Bernard Berisha (Akhmat Grozny), Besar Halimi (Brondby), Arber Zeneli (Heerenveen), Donis Avdijaj (Schalke 04)

Forvet: Erton Fejzullahu (Kalmar), Atdhe Nuhiu (Sheffield Wednesday), Vedat Muric (Gençlerbirliği)

UKRAYNA

Kaleciler: Andriy Pyatov (Shakhtar Donetsk), Andriy Lunin (Zorya Luhansk), Maksym Koval (Dynamo Kiev)

Savunma: Yaroslav Rakitskiy, Bohdan Butko, Ivan Ordets, Serhiy Kryvtsov (Shakhtar Donetsk), Yevhen Khacheridi, Mykola Morozyuk (Dinamo Kiev), Eduard Sobol (Slavia Prag), Mykola Matviyenko (Vorskla Poltava)

Orta Saha: Taras Stepanenko, Viktor Kovalenko (Shakhtar Donetsk), Andriy Yarmolenko (Borussia Dortmund), Serhiy Sydorchuk, Denys Garmash, Volodymyr Shepelyev, Viktor Tsyhankov (Dinamo Kiev), Yevhen Konoplyanka (Schalke 04), Yevhen Shakhov (PAOK), Ruslan Malinovskyi (Genk), Ruslan Rotan (Slavia Prag) Oleksandr Zinchenko (Manchester City), Vladlen Yurchenko (Bayer Leverkusen)

Forvet: Artem Kravets, (Dinamo Kiev) Artem Byesyedin (Dinamo Kiev).

ERMENİSTAN

Kaleciler: Grigor Meliksetyan (Gandzasar), Arsen Beglaryan (Gandzasar), Gor Manukyan (Pyunik)

Savunma: Taron Voskanyan (Nea Salamis), Varazdat Haroyan (Ural), Gaël Andonian (Marsilya), Hovhannes Hambardzumyan (NHH), Kamo Hovhannisyan (Torpedo-Belaz), Gagik Daghbashyan (Alashkert), ArtyomMkikayelyan (Shirak), Robert Darbinyan (Shirak)

Orta Saha: Henrikh Mkhitaryan (Manchester United), Davit Manoyan (Nea Salamis), Gor Malakyan (Stal), Edgar Malakyan (Stal), Marcos Pizzelli (Al-Shabab), Gegham Kadimyan (Vorskla), Arthur Yedigaryan (Alashkert), Edgar Manucharyan (Ural), Artak Grigoryan (Alashkert), Artyom Simonyan (Alashkert)

Forvet: Tigran Barseghyan (Vardar), Ruslan Koryan (CSKA Khabarovsk), Sargis Adamyan (Jahn Regensburg)

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Sarp Öğreten

Türkiye'de çeşitli sitelerde iddaa yorumculuğu yapmaktayım. Futbol ile çocukluğumdan beri iç içeyim. 5 yıl kadar lisanslı futbol oynadım. Aynı zaman da sıkı bir Football Manager hayranıyım. Radyo Televizyon Programcılığı bölümü mezunuyum. Takip ettiğim ligler başta Türkiye ve İngiltere ligleri. Aynı zamanda Avrupa'da bir çok ligi takip etmekteyim.

Mutlaka bakın

Fatih Karagümrük Beşiktaş İddaa Tahmini 21.01.2021

Spor Toto Süper Lig’de haftanın önemli maçlarından biri. Fatih Karagümrük evinde, lider Beşiktaş’ı konuk edecek. …

Erzurumspor Alanyaspor İddaa Tahmini 21.01.2021

Spor Toto Süper Lig’de geçen hafta sürpriz bir galibiyet alan Erzurumspor bu hafta evinde, Alanyaspor’u …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.