Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Miami Heat Brooklyn Nets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 31 Ocak 2017

Miami Heat Brooklyn Nets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 31 Ocak 2017

Nba‘de henüz oranı açıklanmayan birçok maç var. Programda 6 maç olmasına rağmen sadece 2 maçın handikapları açıklandı. Dün geceki programdan tercih ettiğimiz İndiana Pacers, bizleri yanıltmadı ve takipçilerimize yine kazandırdı. Bu yazımızda Miami Heat Brooklyn Nets maçını mercek altına alacağız. Gece 03:30’da başlayacak olan Miami Heat Brooklyn Nets maçının iddaa handikapları İlk yarı 5,5, maç sonucu 9,5 olacak şekilde deplasman ekibinde. Maçtaki alt üst bareminin 217,5 olduğunu görüyoruz. Bu rakamlar Miami gibi bir savunma takımı için alışılageldik rakamlar değil, fakat Brooklyn Nets takımının her maçında ortalama çıkan sayı 220’nin bile üzerinde. Bu baremlerin bu kadar yüksek olması, Miami’nin savunma özelliğine rağmen Brooklyn tarafından kaynaklı.

Brooklyn gerçekten çok ilginç bir takım. Bu sene birçok kolay maçı kazanamadı, zaten genel olarak maç kazanmakta zorlanan bir ekip. Takım şimdilik pek bir gelecek vaadetmiyor. Ligin en zayıf üç halkası olarak gösterilseler de çok ilginç çıkışları olabiliyor. Örneğin bir periyotta inanılmaz bir patlama yaşayıp 40 sayının üzerinde sayı atabiliyorlar. Hücum yüzdeleri hiç fena değil, ortalama bir takıma kıyasla çok daha fazla sayıda hücum ediyorlar. Çünkü yarı saha basketbolu oynamıyorlar. Tamamen hücuma odaklı, fast break kovalayan bir oyun. Sorun şu ki bunu Washingthon, Golden State Wariors gibi  takımlar da uyguluyor ama onlar bu kadar kötü sonuçlar almıyorlar. Buradaki sorun Brooklyn’in hiç savunma yapma becerisinin olmaması. Bir takım 110 sayı 115 sayı atabiliyorsa, çok fazla maç kazanıyor olması gerekiyor. Fakat Brooklyn özellikle deplasmanlarda ortalama 118 sayı yiyen bir ekip. Hal böyle olunca her defasında yediğinden 1 sayı da olsa fazlasını atmak zorunda kalıyorlar.

Miami Heat takımının çok fazla eksiği var. Dragic epey formda olduğu için takım forma girdi. Playoff yapamazlar ama şu ara ritme girdiler. Miami Heat kazanır, Brooklyn handikapta kalır. 

Tahmin: Brooklyn (+9,5) 1.70

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (3) 06.10.2022

Güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Arsenal – …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu (2) 06.10.2022

6 Ekim 2022 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.