Yenilikler
Anasayfa / Bangor City / Lyngby Bangor Maçı İddaa Tahmini 29.6.2017

Lyngby Bangor Maçı İddaa Tahmini 29.6.2017

Lyngby Bangor Maçı İddaa Tahmini 29.6.2017
Lyngby Bangor Maçı İddaa Tahmini 29.6.2017

Danimarka Ligi’ni oldukça formda bir şekilde kapatan Lyngby, Uefa Avrupa Ligi’nde mücadele etme hayalini gerçekleştirme adına Bangor engelini aşmak istiyor.

Elbette Bangor takımını yenme de tek başına Lyngby için yeterli olmayacak. Çünkü bu maç henüz Uefa Avrupa Ligi’nin 1. Ön Eleme maçı. Bir başka deyişle 1/8 aşaması. Lyngby Bangor City maçı için açılan İddaa oranları 1.05, 6.25 ve 12.50 şeklinde. Yurtdışı bahis sitelerinde Lyngby takımına açılan oran 1.10 seviyesinde.

Lyngby Ligi Üçüncü Tamamladı

Danimarka Ligi’ni üçüncü sırada tamamlayan Lyngby bilhassa ligin sonuna doğru çok iyi bir atak yapmıştı. Bu ligde genelde alt sıralarda görmeye alıştığımız Lyngby bu sezon iyi bir kadro yakaladı. 36 maçın 17 tanesini galip kapatan Lyngby, bu galibiyetlerin önemli bir bölümünü ligin 2. yarısında elde etti.  Kjaer takımı adına attığı 11 golle yıldızlaştı. Danimarka Ligi 16 Temmuz’da yeniden başlayacak. Bu kapsamda Lyngby takımı da hazırlık maçlarına devam ediyor. Bu sahada, onları  en son Brondby takımı devirmişti. Zaten ligde de uzun süre takip ettikleri takım onlardı. Ligi Brondby’nin önünde tamamlasalardı şu anda Uefa Avrupa Ligi’ne bis üst turdan katılmış olacaklardı. Bratislaca Pyunik eşleşmesinin galibi, eğer Bangor’u elerse, bir sonraki turda Lyngby’nin rakibi olacak.

En Son 2014’te Oynadı

Bangor takımı kendi ligini genelde ilk 5 sıra içinde bitirebilen bir ekip. Onları Uefa Avrupa Ligi’nde en son 2014 senesinde izledik. İzlanda’nın Stjarnan ekibi, Uefa Avrupa Ligi 1. Ön eleme turunda Bangor City’i bozguna uğratmıştı. Her iki maçı da 4-0 kaybede Bangor, o döneme kıyasla biraz daha güçlü ama Uefa Avrupa Ligi elemelerinde çok fazla ilerleyebileceğini sanmıyorum. Galler takımları uluslararası arenada zaten pek etkili olamıyor. Dün Şampiyonlar Ligi elemelerinde ligin şampiyonu bile kendileri için kolay geçmesi beklenen maçı sahasında kaybetti. Kadrosunda bazı İngiliz oyuncuları barındırsalar da pek güven vermiyorlar. Son hazırlık maçını 3-1 kazanan Bangor Danimarka’da sürpriz arayacak.

İddaa Tahmini

Danimarka Ligi gibi bir ligi kendi kapasitesine rağmen 3. sırada tamamlayan Lyngby takımına güvenmek durumundayım. Zaten İddaa risk merkezi de bize başka bir seçenek sunmuş değil.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.05

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.11

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa Hollanda İddaa Tahmini 24.03.2023

Fransa sahasında Hollanda‘yı konuk edecek. EURO 2024 Elemeleri B Grubu ilk hafta mücadelesi, 24 Mart …

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan Litvanya İddaa Tahmini 24.03.2023

Euro 2024 Elemeleri G Grubu’nda, grubun favori takımı olarak gösterilen Sırbistan evinde, Litvanya’yı konuk edecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir