Letonya Slovenya İddaa Tahmini 10.06.2019

EURO 2020 Elemeleri G Grubunda vasatı aşamayan ve grupta henüz puanı bulunmayan Letonya evinde, Slovenya karşısında sürpriz arayacak.

Letonya Slovenya arasında oynanacak olan karşılaşmanın bets10 oranları şu şekilde. Letonya kazanır 5.90, beraberlik 3.65, Slovenya kazanır ise 1.64 olarak açıklanmış.

Letonya’nın Puanı Yok

Letonya’nın grupta en zayıf takımlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oynadıkları 3 karşılaşmada da puan alamayan Letonya, puansız olarak grubun son sırasında yer alıyor. İlk maçta Makedonya’ya 3-1, ikinci maçta Polonya’ya 2-0 ve son olarak 3 gün önce iç sahada İsrail’e 3-0 kaybederek vasat performanslarını devam ettirdiler. Bugün de Slovenya karşısında puan alabileceklerini düşünmüyorum.

Slovenya Kazanamıyor

Slovenya’yı Letonya ile kıyaslamak biraz haksızlık olur ama son dönemde gerçekten vasatı aşamayan bir Slovenya izliyoruz. Kadrolarında Jan Oblak, İlicic, Kurtic, Miha Zajc gibi önemli isimleri barındırsalar da ne Uluslar Ligi’nde ne de Eleme grubunda istediği sonuçları alamadılar. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada İsrail ve Makedonya ile berabere kalan Slovenya, 3 gün önce ise Avusturya’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti.

İddaa Tahmini

Kağıt üzerinde maçın favorisi Slovenya. Vasat Letonya karşısında ben kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 / 1.45

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.64

20