Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / Konyaspor Braga Uefa Avrupa Ligi Maçı İddaa Tahmini (20 Ekim)

Konyaspor Braga Uefa Avrupa Ligi Maçı İddaa Tahmini (20 Ekim)

konya

Uefa Avrupa ligi’nde henüz puanla tanışamayan temsilcimiz Konyaspor tecrübesizliğinin kurbanı oluyor. Braga ile şimdi üst üste iki maç yapacak. Gruptan çıkmak bir yana artık yavaş yavaş gruptan puansız ayrılma korkusu Konyalı taraftarları sarmaya başladı. Gerçekten tarihlerinde ilk kez böyle üst düzey Avrupa maçlarına çıkıyor olmalarının handikapları maçlara net yansıyor. Konyaspor için bence her sene buralarda olmak ve burayı solumak çok önemli. Eğer seneye de oları burada görebilirsek bence harika işler yapabilirler. Çünkü stadyumları, taraftarları, kulübün yapısı ve takım buna çok müsait. Bu güzel sinerjiden kesin bir Avrupa başarısı çıkacak.

Konyaspor için Avrupa’daki üst düzey başarı bu eşiği atlamaktır. Bu sene özelinde de buranın tadını çıkarmasında fayda görüyorum. Konyaspor takımı bu sene bu Uefa ligi’nde herhangi bir ön eleme oynamadan direk katıldı. Osmanlıspor’a nazaran çok sert bir gruba düştüler. Shaktar Gent ve Braga gerçekten Avrupa’nın çok deneyimli, iyi takımları. Konyaspor bu grubun dördüncülük konusunda en ağırlıklı takımı gibi duruyor. Ben kendi taraftarına bir galibiyet hediye etmelerinin onları tatmin edeceğini düşünüyorum.  Ama o maç bu maç mı yoksa içerideki Gent maçı mı bu konuda emin olamıyorum. Braga’yı daha önce Şampiyonlar ligi maçlarından yakından tanıyoruz. Temsilcilerimizle birkaç defa bu kulvarda karşılaşmış, dişli bir ekip.

Grupta iki maç sonunda Konyaspor’un 0, Braga’nın ise 1 puanı bulunuyor.  Braga’nın grupta iddialı duruma gelmesi için bu maçı kaybetmemesi gerekiyor. Konyaspor’un ise artık daha gerçekçi yaklaştığını düşünüyorum. Onlar için bu maçı kaybetmek bir yıkım oluşturmaz. Maçın İddaa oranlarında Konyaspor hanesine 2.40, Braga’ya ise 2.20 yazılmış. Benim tercihim doğrudan beraberlik.  

 

 

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu 30.01.2023

İddaa bülteninde yer alan maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Serie A iddaa tahminleri ve analizleri

Udinese Hellas Verona İddaa Tahmini 30.01.2023

30 Ocak Pazartesi akşamı İtalya Serie A Ligi‘nde 20. haftanın kapanış mücadelesi sahne alırken, Udinese …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir