Kazakistan Güney Kıbrıs İddaa Tahmini 10.10.2019

EURO 2020 Elemeleri I Grubu 7. maçında Kazakistan ile Güney Kıbrıs kozlarını paylaşacak. Bu zorlu karşılaşma için iddaa tahmini ve analizini sizler için hazırladık.

Kazakistan Güney Kıbrıs arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Kazakistan kazanır 1.95, beraberlik 2.80, Güney Kıbrıs kazanır ise 3.10 olarak açıklanmış.

Kazakistan Dikkat Çekiyor

Kazakistan, grubun sürprize imza atan takımlarından biri. Büyük bir zaman harcayarak hazırlamış olduğumuz analizlerimiz sadece futboltr.com sitesinde yayınlanmaktadır. Grubun ilk maçında İskoçya’yı 3-0 ile geçerek zorlu bir takım olduklarını gösterdiler. 6 maç sonunda 7 puan toplayan Kazakistan, grupta 3. sırada yer alıyor ama 2. sıradaki Rusya ile aradaki puan farkı iyice açıldı. Geçtiğimiz Eylül ayında Rusya karşısında puan alabilseler 2.’lik için umutları biraz daha artacaktı. Grupta 2 galibiyetini de iç sahada alan Kazakistan, bildiğimiz gibi İskoçya’yı 3-0, San Marino’yu ise 4-0 ile geçmişti.

Güney Kıbrıs Sürpriz Peşinde

Güney Kıbrıs’ın grupta San Marino ile grupta son 2 sırayı paylaşması beklenirken 6 maç sonunda İskoçya’dan daha fazla puan toplayarak grupta 4. sıraya yerleşmeyi başardılar. 6 maç sonunda 2 galibiyeti bulunan Ben Shimon’un ekibi 2 galibiyetini de San Marino’ya karşı aldı. Grupta oynadıkları son karşılaşmada San Marino’yu deplasmanda 4-0 mağlup ettiler. Grubun 7. maçında Kazakistan ile karşılaşacak olan Güney Kıbrıs, rakibini yendiği takdirde grupta 3. sıraya yerleşecek.

İddaaTahmini

İki takım arasında grupta oynanan ilk karşılaşma 1-1’lik beraberlik ile bitmişti. Saha ve seyirci avantajı ile Kazakistan maçın favorisi. Güney Kıbrıs karşısında kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.85

Avrupa Bahis Oranı: MS 1, Oran 2.11

Maç Sonucu: 1-2

Maç Sonu Editör Yorumu: Kazakistan’ın evinde kaybetmesi sürpriz oldu benim için. Güney Kıbrıs 1-0 geriye düştüğü karşılaşmada son 15 dakikada bulduğu 2 golle 3 puana ulaşan taraf oldu.

276
yorum bölümü yakında aktif olacaktır.