Kapat
Türkiye Süper Ligi İddaa Tahminleri

Karabükspor Göztepe iddaa Tahmini 2.12.2017

Türkiye Süper Ligi İddaa Tahminleri
Türkiye Süper Ligi İddaa Tahminleri

Karabükspor Göztepe iddaa Tahmini 2.12.2017

Süper ligde 14. maç gününde ligin flaş takımı Göztepe ile Karabükspor karşılaşıyor. Karşılaşma Türkiye saati ile saat 16:30 da başlayacak.  Maç Bein ekranlarında olacak.

İddaa risk birimi ev sahibi galibiyetine 2.2 gibi bir oran verirken deplasman galibiyetine 2.40 oran vermiş, diğer tarafta bets10 bahis sitesi ev sahibi galibiyetine 2.70 oran biçmiş durumda.

Karabükspor da Kriz Var

Karabüksporda hafta içi ayuğa çıkan ilk flaş haber futbolcuların maaşlarının ödenmediği ve takım için büyük bir rahatsızlık olduğu yönünde. Futbolcuların isteksizliğinin en önemli sebeplerinden bir tanesi gelecek adına belirsizlik, bu durum kendini 90 dakikaya yansıtıyor.

Göztepe 3 Puan Avında

Sezonun en hızlı çıkışlarından bir tanesini yapan Göz Göz ligde bir çok takıma kök söktürebilecek hızlı top tepicilere sahip. Bugün Jahoviç gibi gol yollarında başarılı bir futbolcuyu gol ile burun buruna getirecek bir çok pasöre sahipler.

İddaa Tahminimiz Göztepe kazanır.

İddaa : Göztepe kazanır. /2.40

Bets10 : Göztepe kazanır. / 2.70

Paylaşmak özgürlüktür:

Hakkında Samet Yalica

İlköğretimimi Ankara'da tamamladım. Babamın görev yerinin değişmesinden dolayı Lise eğitimimi Egenin incisi İzmir'de tamamlamak zorunda kaldım. Lise çağlarımda Altay takımı ile tanıştım, burada futbola olan ilgimden dolayı altyapıda 2 yıl futbol eğitimi aldım. Futbola olan ilgim bununla kalmadı katlanarak büyüdü. En çok ilgimi çeken ligler Almanya Bundesliga, Fransa Lig 1 ve Türkiye Ligleri.

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.