Kamerun (K) Yeni Zelanda (K) İddaa Tahmini 20.06.2019

2019 Kadınlar Dünya Kupası E grubu 3. Maçında grubun en zayıf halkası olarak gösterilen iki takımın maçında Kamerun ile Yeni Zelanda kozlarını paylaşacak.

Kamerun (K) ve Yeni Zelenda (K) arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde verilmiş. Kamerun (K) kazanır 2.60, beraberlik 2.90, Yeni Zelenda (K) kazanır ise 2.10 olarak açıklanmış.

Kamerun 2 Maçtır Mağlup

Kamerun’un Dünya Kupası E Grubunda pek sürpriz yapabilme ihtimali yoktu ve beklenildiği gibi 2 karşılaşmada da vasat bir performans gösteren Kamerun, bugün karşılaşacağı Yeni Zelanda ile birlikte grupta son sırayı paylaşıyor. Grubun ilk maçında Kadana’ya 1-0, Hollanda’ya ise 3-1 mağlup olan Kamerun, bugün Yeni Zelanda karşısında kazandığı takdirde en iyi 3.lerden biri olarak gruptan çıkma ihtimali bulunuyor.

Yeni Zelanda’nın Golü Yok

Yeni Zelenda’da tıpkı Kamerun gibi grubun vasat takımlarından biri. Grupta oynadıkları 2 karşılaşma sonunda henüz puanları bulunmuyor ve grupta son sırada yer alıyorlar. Grubun ilk maçında Hollanda’ya 1-0, Kanada’ya ise 2-0 ile boyun eğdiler. Henüz grupta puanın yanı sıra golleri dahi bulunmuyor.

İddaa Tahmini

İki takımında galibiyete ihtiyacı var. Kazanan takımın en iyi 3. Sırada yer alan takımlardan biri olma ihtimali bulunuyor. Ben ilk 45 dakikadan eşitliğin bozulmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: İY 0 / 1.75

Bets10 Oranı: İY 0 / 2.14

43
yorum bölümü yakında aktif olacaktır.