Kaan Yılmaz’dan Günün İddaa Kuponu (5 Kasım 2017)

Günün Banko İddaa Kuponu

Günün Banko İddaa Kuponu

Chelsea – Manchester United: 2.5 ALT / 1.45 (iddaa) – 1.65 (bets10)

Mourinho uzun zamandır bu maçı bekliyor, elbette Conte de. Chelsea’de geçmiş dönemde büyük başarılar elde etmesine rağmen son sezonunda kulüpte başarısız olan Portekizli teknik adam, daha önce burada oynanan maçta Conte ile saha içinde tartışmıştı. Conte de gol sevinçlerini sanki inadına bir hayli abartılı yaşamıştı. İşin içine Chelsea taraftarı da girmiş durumda, onlar da eski teknik adamlarına karşı tepkili. Burada bir gün ıslıklanacağı kimin aklına gelirdi ki? Bu sezon Mourinho’nun United’i çok daha güçlü. Takım savunması oturdu, UEFA Avrupa Ligi’ni kazanmaları hem takım olmalarına katkı sağladı, hem de öz güvenlerini yükseltti. Bu sezon ligde City’i adım adım takip ediyorlar, Şampiyonlar Ligi’nde de şu ana dek firesiz ilerliyorlar. Bu tip maçlarda tempo yüksek bile olsa takımlar birbirine çok fazla gol pozisyonu imkanı vermiyor. Sanki golü atan takım kazanacakmış gibi bir hava var. Bu açıdan doğrudan 2.5 ALT tercihine yönelmek istiyorum.

R. Sociedad – Eibar: MS 1 / 1.35 (iddaa) – 1.62 (bets10)

Sociedad uzun zamandan bu yana bu sahada maç kazanamıyor. Tabi bunu La Liga özelinde söylüyorum. Yoksa UEFA Avrupa Ligi’nde ne kadar başarılı oldukları ortada. Sezona çok iyi başladıkları o dönemden sonra bir anda çok sert çakıldıkları yeni bir döneme girmişlerdi. Özellikle 4-4 biten o Betis maçı takım savunmasındaki zaafları ortaya koyan bir maçtı; ama yine de takımın azmi o gün takdir toplamıştı. Betis maçında yakalanan enerji diğer maçlara sirayet etti. Takım tam yeniden toparlanıyor derken bu defa da Getafe’ye çok ucuz bir şekilde maç kaybettiler. Öne geçtikleri maçı korumayı beceremediler. Eibar ise ligin en kötü takımlarından biri durumunda. önemli oyuncuları sakat, kabul; anacak bu tek başına bahane olamaz. 2 sezondur takımı başarıyla çalıştıran teknik adamları, bence her an için kovulabilir. Takım La Liga’da en az gol atan iki takımdan biri durumunda. Sahalarındaki maçlarda dahi gol pozisyonu bulmakta zorlanan bir Eibar takımı var. Sociedad, bu maçla beraber taraftarına yeniden bir galibiyet hediye edecektir diyorum. Sociedad iç sahadaki kötü seriyi kırmak adına daha uygun bir rakip bulamaz.

Basel – Young Boys: MS 1 / 1.75 (iddaa) – 1.94 (bets10)

Basel’in tek derdi Şampiyonlar Ligi. Kendi liglerini, çok özel maçlar olmadığı sürece pek sallamıyorlar. Yoksa takımın gücü, tavanı belli. İstedikleri zaman bırakın ligi, Avrupa’da bile her takıma korkusuzca kafa tutabiliyorlar. Bence bu hafta ligde önemsemeleri gereken bir maça çıkacaklar ve adeta bir Avrupa maçı oynuyormuş gibi motive olacaklar. Lider Young Boys, onların 7 puan önünde yer alıyor. Bu maçı kazanırlarsa psikolojik avantajı da elde etmiş olurlar. Son 4 maçın 3 tanesini Young Boys kazandı, diğer maç berabere bitti. Basel’in artık bu ligde patronun kim olduğunu göstermesi gerekiyor. Yakın zamanda Şampiyonlar Ligi maçı oynamayacaklar, lig milli maçlardan dolayı araya girecek. Kafalarını karıştıracak ya da rotasyona gitmelerine neden olacak hiçbir neden yok. Var güçleriyle bu maça asılmak zorundalar, aksi takdirde ara iyice açılacak.

TOPLAM ORAN

İDDAA: 3.43

BETS10: 5.18

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.