İrlanda Cumhuriyeti Galler İddaa Tahmini 16.10.2018

UEFA Uluslar B Ligi 4. Grup maçında henüz grupta galibiyeti bulunmayan İrlanda Cumhuriyeti evinde, Galler‘i ağırlayacak.

İrlanda Cumhuriyeti ve Galler arasında oynanacak olan 616 kodlu karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. İrlanda Cumhuriyeti kazanır 2.20, beraberlik 2.60, Galler kazanır 2.80.

İrlanda Cumhuriyeti 1 Puanda

İrlanda Cumhuriyet, Danimarka ve Galler’in bulunduğu grupta son sırada yer alıyor. Oynadıkları 2 karşılaşmada sadece 1 puan alabildiler. Grubun ilk maçında Galler’e deplasmanda 4-1 kaybetmişlerdi. Bu maçın ardından 3 gün önce iç sahada Danimarka ile golsüz berabere kaldılar. Bugün Galler karşısında kazanmaları halinde lider Danimarka ile puanlarını eşitleyecekler.

Galler’in  Liderlik Şansı

Galler ise hazırlık maçında İspanya’ya farklı mağlup olmuştu. UEFA Uluslar Ligi grubunda oynadıkları 2 maçta sadece İrlanda Cumhuriyeti’ni mağlup edebildiler. Grubun son maçında deplasmanda Danimarka’ya 2-0 kaybetmişlerdi. Bugün İrlanda Cumhuriyeti deplasmanında kazanmaları halinde liderliğe yükselecekler.

İddaa Tahmini

İrlanda Cumhuriyeti maçın favorisi olarak gösteriliyor ama grubun ilk maçında hiçbir varlık gösteremeyip Galler’e 4-1 kaybetmişlerdi. Ben Galler’in yine bir sürpriz yapabileceğini düşünüyorum. Bu kez de en az 1 puan alırlar.

İddaa Oranı: 02 (ç) / 1.35

Bets10 Oranı: 02 (ç) / 1.53

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.