Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / İngiltere Türkiye Euro 2016 Öncesi Hazırlık Maçı İddaa Yorumu (22 Mayıs 2016)

İngiltere Türkiye Euro 2016 Öncesi Hazırlık Maçı İddaa Yorumu (22 Mayıs 2016)

Türkiye A mili takımı, 22 Mayıs Pazar akşamı saat 19:15’te Manchester’da İngiltere milli takımıyla Euro 2016 öncesinde ciddi bir sınavdan geçecek. Maçın iddaa oranları 1,30, 3,65 ve 6,80 şeklinde. Maçta 2,5 altı 1,60, üstüne ise 1,75 verilmiş. Maç Atv ekranlarından naklen yayınlanacak.

İngiltere Türkiye maçları dendiği zaman insanın yüreğine her zaman derin bir hüzüm çöker. Bunun sebebini istatistiki veriler açık bir şekilde ortaya koyuyor. Bugüne dek İngiltere ile yaptığımız 10 müsabakadan hiç galip gelemedik. Fakat sorun tam olarak bundan kaynaklı değil, henüz milli takımımızın herhangi bir İngiltere maçında golü dahi yok. İngilizler, milli takım üzerine adeta bir kabus gibi çökmüşler desek yeri var. Özellikle geçmiş dönemlerde şerefli mağlubiyetler kavramının çıkmaya başlaması, İngiltere maçlarının akabininde ortaya çıkmıştır. İki defa 8-0, bi defa da 5-0 gibi ağır yenilgilerimiz söz konusu. Fakat şu an ne Türkiye o dönemki Türkiye, ne de İngiltere. Artık iki takım arasındaki makas o kadar da geniş değil. Milli takımımız şu anda resmi sıralama içinde 13. basamakta. Geçtiğimiz seneyi hiç yenilmeden tamamladılar. Müthiş bir çıkış ve  iyi bir genç kimlik yakaladık. Euro 2016 öncesi son hazırlık maçlarından bir tanesi olan bu maç, takımın son durumunu görme açısından güzel olacaktır. Milli takım aday kadrosunda ilginç isimler göze batıyor.

A Milli takım bu maçta en azından bu tarihi kara lekeyi silmek adına oynayacaktır. İngiltere kolay gol yiyen ve kolay yenilgi yüzü gören bir ekip değil. Buna rağmen verilen oranı çok abartılı buldum. Ben Fatih Terim‘in atletik takımının bu maçta kolay pes edeceğini düşünmüyorum. Dolayısıyla bu maça ilk yarı 0 demek istiyorum. Başka bir olasılık ise maçın tek farklık bir İngiltere galibiyetiyle sonlanması. Herkese bol şans dilerim.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Karadağ Türkiye İddaa Tahmini 16.11.2021

Dünya Kupası 2022 Elemeleri G Grubu 10. Maçında Türkiye deplasmanda, Karadağ’ın konuğu olacak. 22.45’te başlayacak …

San Marino İngiltere İddaa Tahmini 15.11.2021

Dünya Kupası 2022 Elemeleri I Grubu 10. Maçında lider İngiltere deplasmanda, San Marino’ya konuk olacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.