Yenilikler
Anasayfa / Futbol / İngiltere İspanya Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini – 15 Kasım

İngiltere İspanya Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini – 15 Kasım

ingiltere_futboltr

Dünya Kupası elemelerine Avrupa ayağında tek maçlarla devam edildi. Takvime göre hafta içinde resmi maçlar Avrupa kıtasında yok. Takımlar halihazırda toplanmışken, resmi maçları dışında bir de hazırlık maçı oynamayı tercih ediyor. Türkiye, böyle bir tercihte kullanmadığı için Mart ayına kadar uzun bir tatile çıktılar. Hazırlık maçları içinde İngiltere İspanya maçı ile Almanya İtalya maçları hemen göze çarpıyor. Bu kısır iddaa programından sonra bu maçlar epey renk katacaktır. Biz İngiltere İspanya iddaa tahminini konuşalım.

Bu iki takım en son tam bir sene önce bu defa İspanya‘da maç yaptı. O maçı İspanya 2-0 kazanmıştı. Buradaki son maç ise 2011 yılına ait. O maçı da İngiltere sahasında kazanmış. İki takım arasında oynanan maçlarla ilgili çok ilginç bir şey göze çarpıyor. Son 7 maçın tamamı KG Yok bitmiş. Yani golü atan oyunu kilitlemiş. Son 5 maçta ise beraberlik sonucu çıkmamış.

İngiltere, grubunda en son  İskoçya ile sahasında karşılaştı. O maçı 3-0 kazandılar. Grupta da zaten kayıpsız yollarına devam ediyorlar. Onlara gol atmak gerçekten çok zor görünüyor. Grupta çıktıkları 4 maçta da gol yemediler. İspanya ise en son maçında Makedonya’yı 4 golle evine uğurladı. Onlar da 10 puanla liderlik koltuğundalar. Grupta bence tek rakipleri İtalya takımı. İtalya deplasmanından çıkardıkları 1 puan onları lider yaptı. Hem İngiltere’nin hem de İspanya’nın gruplarda bir kaza yaşamaları zor. İngiltere İspanya maçının iddaa oranları 2.50, 2.90 ve 2.20 şeklinde açılmış. Benim tahminim 2.5 alt yönünde. Oran 1.55.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Konferans Ligi iddaa tahminleri ve analizleri

FC Flora Tallinn SJK Seinajoki İddaa Tahmini 07.07.2022

FC Flora Tallinn sahasında SJK Seinajoki‘yi konuk edecek. UEFA Konferans Ligi 1. Eleme Turu’nda sahne …

UEFA Konferans Ligi iddaa tahminleri ve analizleri

KuPS Kuopio Dila Gori İddaa Tahmini 07.07.2022

UEFA Konferans Ligi 1. Eleme Turu kapsamında 7 Temmuz Perşembe akşamı, KuPS Kuopio ile Dila …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.