Yenilikler
Anasayfa / Belçika Milli Takımı / Hollanda Belçika Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini (9 Kasım)

Hollanda Belçika Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini (9 Kasım)

belçika

Liglere bir haftalığına ara verildi ve kısıtlı bir iddaa programı ile baş başa kalmış durumdayız. Bu tip programlarda Hollanda Belçika gibi bir maç elbette çok değerli hale geliyor. Zira 8 Kasım Çarşamba gününün tek poplüer maçı bu. Hollanda Belçika maçı saat 22:45’de başlayacak ve maçın açılan iddaa oranları şu şekilde. Hollanda galibiyeti 2.50, beraberlik 3.10 ve Belçika galibiyeti 2.10.

Hollanda ve Belçika coğrafi olarak birbirine yakın ülkeler. Hatta Euro 2000’i birlikte organize etmişlerdi. Bu anlamda aralarında kültürel bazı bağlar olduğu biliniyor. Hollanda ve Belçika arasında sıklıkla dostluk maçları oynanır. Ekol anlamında da birbirini anıdran iki altyapıyla karşı karşıyayız. Fakat şu an popülerlik değeri anlamında Hollanda bir adım geride kaldı. Belçika, dünyada en kısa süre içinde en yüksek sıçrayışı yapan ülke durumunda. Az önce bahsettiğim Euro 2000 döneminde onlar evsahibi olmalarına rağmen berbat durumdaydılar ve gruptan bile çıkamadılar. Hollanda ise o turnuvada harika maçlar çıkarmıştı. Şimdi aradan geçen 16 senede her şey çok değişti. Zaten bu Hollanda’da oynanan bir maçta Belçika‘ya verilen orandan bile aşağı yukarı kendini belli ediyor.

Hollanda‘nın gerçekten adı kalmış durumda. Kemikleşmiş yıldız oyuncularından yoksunlar, artık daha genç oyuncularla bir geçiş dönemi yaşıyorlar. Bu dönemde Lens, 1 sene aradan sonra geri çağrıldı. Hollanda’nın içerideki son hazırlık maçı Fransa’ylaydı.  O maçta da etkisiz kalmışlardı. Bu maçta Fransa maçında olduğu gibi mağlup olacaklarını sanmıyorum ama kazanmaları da çok kolay gerçekleşmez. Bu durumda geriye beraberlik seçeneği kalıyor. Skor tahminim ise 1-1.

 

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Serie A iddaa tahminleri ve analizleri

Spezia Empoli Bahis Tahmini 14.08.2022

S Sport Plus ekranlarından 14 Ağustos Pazar akşamı naklen yayınlanacak olan İtalya Serie A Ligi …

Serie A iddaa tahminleri ve analizleri

Lazio Bologna İddaa Tahmini 14.08.2022

Lazio‘nun iç sahada rakibi Bologna. İtalya Serie A Ligi‘nin ilk hafta mücadelesi, 14 Ağustos Pazar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.