Günün İddaa Kuponu (3) 15.10.2018

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

Estonya – Macaristan: MS 2 / 1.80 (iddaa) – 2.06 (bets10) = Estonya, UEFA Uluslar Ligi’nde Yunanistan, Finlandiya ve Macaristan ile aynı grupta yer alıyor. Grubun en zayıf halkası olarak gösterilen Estonya, oynadığı 3 karşılaşmadan da mağlubiyet ile ayrıldı ve grupta puansız olarak son sırada yer alıyor. Üstelik 3 maç sonunda rakip filelere gol atma başarısı da gösteremediklerini belirtelim. Macaristan adına da pek olumlu şeyler söylemek zor. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabildiler. Grubun ikinci maçında Yunanistan’ı 2-1’lik skor ile geçip sürpriz bir galibiyet almışlardı. Son maçta ise Finlandiya’ya iç sahada 1-0 kaybettiler. Estonya grubun en zayıf halkası. Henüz rakip filelere gol dahi atamadılar. Macaristan’dan rahat bir galibiyet bekliyorum.

Finlandiya – Yunanistan: 2.5 ALT / 1.35 (iddaa) – 1.38 (bets10) = Finlandiya’nın grupta gösterdiği performans herkesi şaşırtıyor. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada 3 galibiyet alarak 9 puan toplamayı başaran Finlandiya, liderliği de ele geçirmiş durumda. Grubun son maçında Estonya deplasmanında zorlanmalarına rağmen golcü Teumu Pukki’nin uzatma dakikalarında attığı golle 1-0 kazanmayı başardılar. Aynı zamanda Finlandiya’nın oynadığı 3 karşılaşmada da kalesini gole kapattığını belirtelim. Yunanistan’ın bir önceki maçta Macaristan karşısında kazanmasını bekliyordum ve beklediğim gibi oldu. Her ne kadar oyun anlamında Macaristan’a karşı üstünlük kuramasalar da sahneye golcü Mitroglou çıktı ve attığı tek golle Yunanistan’a galibiyeti getirdi. Bu galibiyet ile puanını 6’ya yükselten Skibbe’nin öğrencileri bugün kazandığı takdirde lider Finlandiya ile puanları eşitleyecek. Taraf bahsi açısında zor bir karşılaşma. Yunanistan 3. bölgede çok etkili değil. Finlandiya ise savunmada çok başarılı. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada gol dahi yemediler. Dengeli ve az gollü bir maç bekliyorum. Tercihim 2.5 gol altı.

İzlanda – İsviçre: 3.5 ALT / 1.30 (iddaa) – 1.31 (bets10) = İzlanda son maçlarda gösterdiği performans ile büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Hazırlık maçları, Dünya Kupası grup maçları ve UEFA Uluslar Ligi grup maçları olmak üzere son 10 maçta hiç galibiyet alamadılar. UEFA Uluslar Ligi’nde Belçika ve İsviçre ile aynı grupta yer alan İzlanda, grupta oynadığı 2 karşılaşmadan da puan çıkartamadı. İlk maçta İsviçre’ye 6-0, ikinci maçta ise Belçika’ya iç sahada 3-0 kaybettiler. İsviçre ise grupta oynadığı 2 karşılaşmada 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Grubun ilk maçında İzlanda’yı 6-0 gibi farklı bir skor ile geçerek müthiş bir galibiyet almışlardı. Grubun ikinci maçında ise grubun favorisi olarak gösterilen Belçika’ya deplasmanda 2-1 kaybettiler. İzlanda’nın o alıştığımız dirençli ve fizik gücüne dayalı futbolu son maçlarda sergileyemediğini görüyoruz. Grupta da henüz 2 maçta skor üretemediler. İzlanda favori ama ben düşük skorlu bir mücadele bekliyorum. Tercihim 3.5 gol altı.

Toplam İddaa Oranı: 3.05

Toplam Bets10 Oranı: 3.72

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.