Günün İddaa Kuponu (3) 12.10.2018

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

Yunanistan – Macaristan: MS 1 / 1.50 (iddaa) – 1.73 (bets10) = Yunanistan, UEFA Uluslar Ligi’nde Finlandiya, Macaristan ve Estonya ile aynı grupta yer alıyor. Açıkçası grupta ben Yunanistan’ın lider olarak çıkmasını bekliyordum ama son maçta alınan mağlubiyet sürpriz oldu. Grubun ilk maçında Estonya’yı deplasmanda 1-0 ile geçen Yunanistan, grubun ikinci maçında Macaristan’a deplasmanda 2-1 kaybetti. Grupta 3 puan ile 3. sırada yer alan Skibbe’nin öğrencileri bugün Macaristan karşısında maçın favorisi olarak gösteriliyor. Macaristan ise grupta oynadığı ilk karşılaşmada Finlandiya’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti. Açıkçası bu mağlubiyet sürpriz bir sonuç oldu. Grubun ikinci maçında ise Yunanistan’ı iç sahada 2-1 ile geçerek gruptaki ilk galibiyetlerini aldılar. Bugün eğer Yunanistan karşısında puan alırlarsa gruptan çıkmak için önemli bir avantaj elde edebilirler. Yunanistan’ın ilk iç sahada galibiyetini almasını bekliyorum. Grubun ikinci maçında mağlup oldukları Macaristan’ın bu kez mağlup ederler.

Avusturya – Kuzey İrlanda: MS 1 / 1.35 (iddaa) – 1.53 (bets10) = Avusturya, yaz döneminde oynadığı hazırlık maçlarında iyi bir performans gösterdi. Rusya, Almanya, Brezilya ve İsveç maçlarında sadece Brezilya’ya 2-0 kaybederlerken, Rusya, Almanya ve İsveç’i mağlup etmeyi başardılar. UEFA Uluslar Ligi’nde ise Bosna Hersek ve Kuzey İrlanda ile aynı grupta yer alan Avusturya, grubun ilk maçında Bosna Hersek deplasmanından 1-0’lık mağlubiyet ile ayrılmıştı. Bugün iç sahada Kuzey İrlanda’yı konuk edecek olan Avusturya, maçın favorisi olarak gösteriliyor. Kuzey İrlanda UEFA Uluslar Ligi’nde Bosna Hersek ve Avusturya ile aynı grupta yer alıyor. Grubun en zayıf halkası olarak gösterilen Michael O’Neill’ın öğrencileri grubun ilk maçında Bosna Hersek’e 2-1 kaybetmişti. Bu mağlubiyetin ardından bir de hazırlık maçı oynayan Kuzey İrlanda, hazırlık maçında İsrail’i 3-0 ile geçerek moral buldu. Avusturya maçın favorisi. Kuzey İrlanda karşısında kazanıp gruptaki ilk galibiyetlerini almalarını bekliyorum.

Hırvatistan – İngiltere: KGVAR / 1.65 (iddaa) – 1.96 (bets10) = Hırvatistan bana kalırsa hala 2018 Dünya Kupası finalinin sancılarını yaşıyor. Finalde Fransa’ya 4-2 kaybettikten sonra oynadıkları 2 karşılaşmada da galibiyet alamadılar. Hazırlık maçında Portekiz ile 1-1 berabere kalan Hırvatlar, UEFA Uluslar Ligi’nde ise grubun ilk maçında İspanya’ya deplasmanda 6-0 gibi farklı bir skor ile boyun eğdiler. İngiltere ise 2018 Dünya Kupası üçüncülük maçında Belçika’ya 2-0 kaybederek turnuvayı 4. bitirmişti. Dünya Kupası’nda pek parlak bir görüntü çizemediler bana göre. UEFA Uluslar Ligi ilk maçında da iç sahada İspanya’ya 2-1 kaybederek gruba mağlubiyet ile başladılar. Grupta İspanya oynadığı 2 maçta 6 puan çıkartarak liderliğini koruyor. İngiltere’nin bugün Hırvatistan deplasmanında işi hiç kolay değil. Taraf bahsi açısından zor bir maç. İki takımda gruptaki ilk maçını mağlubiyet ile noktaladı. Bugün iki takımında skor üreteceğini düşünüyorum. Karşılıklı goller izleriz.

Toplam İddaa Oranı: 3.73

Toplam Bets10 Oranı: 5.18

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.