Yenilikler
Anasayfa / BAHİS TAHMİNİ / Günün İddaa Kuponu (2) 24.11.2022

Günün İddaa Kuponu (2) 24.11.2022

24 Kasım 2022 tarihli Dünya Kupası maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum.

Brezilya Sırbistan: KGVAR, 1.82 (iddaa) – 20.22 (Bets10); Dünya Kupaları’nın gediklisi olan ve tüm Dünya Kupaları’na katılmayı başaran Brezilya 2022 Katar Dünya Kupası’ndaki yerini de aldı. Güney Amerika temsilcisi Dünya Kupası’nı 5 kez almayı başararak bu alanda bu nadide kupayı en fazla kazanan takım konumunda. 2022 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri’ni mağlubiyet yüzü görmeden tamamlayan Tite’nin öğrencileri grupta 14 galibiyet, 3 beraberlik aldı. Oynadıkları 17 müsabaka sonucunda rakip fileleri 40 kez havalandırırken, kalelerinde ise sadece 5 gol gördüler. Katar 2022 Dünya Kupası’nda ilk maçlarına Sırbistan karşısına çıkacaklar. Grupta onları en fazla zorlayabilecek takımın Sırbistan olacağını düşünüyorum. Yine de Brezilya müsabakanın ağır favorisi. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde A Grubu’nda yer alan Sırbistan, grubu yenilgi yüzü görmeden 20 puan ile Portekiz’in 3 puan önünde tamamladı ve Katar 2022 Dünya Kupası’na doğrudan katılma hakkını elde etti. Grupta son mücadelelerinde Portekiz’i deplasmanda uzatma bölümlerinde Aleksandar Mitrovic’in golü ile 2-1 mağlup ederek rakiplerinin üzerine çıktıklarını da ayrıca belirtelim. Dünya Kupası’nda ilk maçlarına Brezilya karşısına çıkacaklar. Güçlü rakiplerinden 1 puan kopartmalarının onlar için oldukça iyi bir netice olacağını düşünüyorum. Bunu başarabilirler mi bilemiyorum ama 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde oynadığı tüm müsabakalarda gol atmayı başaran Dragan Stojkovic’in öğrencilerinin Brezilya’ya karşı gol bulmalarını bekliyorum. Brezilya’nın hücum gücü zaten ortada. Sırbistan’a karşı gol atmalarının çok zor olacağını düşünmüyorum. 2022 Katar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde oynadığı tüm karşılamalarda gol bulan Sırbistan’ın da rakibine cevap vermesini bekliyorum. Müsabakada karşılıklı gollerin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

İsviçre Kamerun: MS 1, 1.51 (iddaa) – 1.72 (Bets10); Murat Yakın’ın çalıştırdığı İsviçre Milli takımı, Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde C Grubu’nda yer aldı. Dünya Kupası’na katılabilmek için İtalya; Kuzey İrlanda Bulgaristan ve Litvanya ile mücadeleler verdiler. Oynadıkları 8 karşılaşmadan; 5 galibiyet, 3 beraberlik ile ayrıldılar. Grupta İtalya gibi dev bir takımı 2.likte bırakarak 2022 Katar Dünya Kupası vizesini aldılar. Ayrıca bu müsabakalarda rakip fileleri 15 kez havalandırırken kalelerinde ise sadece 2 gol gördüklerini belirtelim. Dünya Kupası’nda ilk maçlarına Kamerun karşısına çıkacaklar. Müsabakayı kazanarak gruplara iyi başlamaya çalışacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor. 2022 Dünya Kupası Afrika Elemeleri’nde 2. Turda D Grubu’nda yer alan Song’un öğrencileri; Fildişi Sahili, Mozambik ve Malavi’nin bulunduğu grubu 15 puan ile lider tamamladılar. Ardından 3. Turda Cezayir ile karşı karşıya geldiler. Evlerinde 1-0 yenildikleri rakiplerini, deplasmanda 2-1 mağlup etmeyi başararak 2022 Katar Dünya Kupası’na katılmaya hak kazandılar. Afrika temsilcisi Dünya Kupası’nda G Grubu’nda oldukça zorlu bir gruba düştü. Brezilya, Sırbistan ve İsviçre’nin arasından sıyrılarak Son 16’ya kalmaya çalışacaklar. İşlerinin oldukça zor olacağını düşünüyorum. 2022 Katar Dünya Kupası’nda oynayacakları ilk karşılaşma olan İsviçre mücadelesi belki de onların gruptaki zorluk seviyesi en kolay maçları olacak. Yine de İsviçre’nin de onlar için oldukça güçlü bir takım olduğunu düşünüyorum. İsviçre, Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde İtalya’yı geride bırakarak hiç de yabana atılmayacak bir takım olduğunu gösterdi. Ben Kamerun karşısında 3 puana yakın olduklarını düşünüyorum.

Uruguay – Güney Kore: MS 1, 1.57 (iddaa) – 1.80 (Bets10); Uzun yıllardır deneyimli teknik adam Oscar Tabarez yönetiminde çalışan Uruguay, 2022 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri’ne de onun ile başladı. İstikrarsız sonuçlardan sonra gelen 4 maçlık mağlubiyet serisi ile Oscar Tabarez ile yollarını ayırmak durumunda kalındı. Elemelerin son 4 haftasında takımın başına Diego Alonso getirildi. Onun yönetiminde çıktığı 4 karşılaşmasını da kazanan Uruguay topladığı 12 puan ile 28 puana ulaştı ve grubu Brezilya ve Arjantin’in ardından 3. sırada tamamlayarak 2022 Katar Dünya Kupası’na doğrudan katılma hakkını elde etti. Katar Dünya Kupası’ndaki ilk maçlarına Güney Kore karşısına çıkacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor. Dünya Kupası Asya Elemeleri’ne 2. Tur’dan başlayan Güney Kore; Türkmenistan, Lübnan, Kuzey Kore ve Sri Lanka’nın bulunduğu grubu 5 galibiyet, 2 beraberlik ile lider tamamladı ve 3. Tura yükseldi. 3. Tur’da daha zorlu rakipler ile karşılaştılar ve grubu İran’ın ardından 23 puan ile 2. sırada tamamlayarak Dünya Kupası vizesini aldılar. Gruptaki tek mağlubiyetlerini son maçlarında Birleşik Arap Emirlikleri’ne karşı 1-0’lık skor ile aldılar. Dünya Kupası’nda ilk maçlarına Uruguay karşısına çıkacaklar. Güçlü rakiplerine en azından kaybetmemeye çalışacaklar. Uruguay, Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri’nde Diego Alanso ile çıktığı son 4 müsabakasını kazanarak son dönemeçte Dünya Kupası vizesini aldı. Güney Kore’ye göre çok daha güçlü kadroları var. Galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum.

Toplam İddaa Oranı: 4.31

Bets10 Oranı: 62.60

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Ayaz Karacan

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu 10.12.2022

TFF 1. Lig’i maçlarından oluşan 3 maçlık kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 10.12.2022

Herkese merhaba. 10 Aralık Cumartesi günü için bülten oldukça yoğun. Günün öne çıkan maçlarından oluşan 2 …