Günün İddaa Kuponu (2) 17.11.2018

17 Kasım Cumartesi günü bülteninden UEFA Uluslar Ligi maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar.

Sırbistan – Karadağ: MS 1 / 1.30 (iddaa) – 1.38 (bets10) = Sırbistan, grupta oynadığı 4 karşılaşmada 8 puan toplayarak liderliği eline geçirmiş durumda. En yakın takipçisi Karadağ ile bugün liderlik için karşı karşıya gelecekler. Arada sadece 1 puanlık fark var ve Sırbistan’a bugün alacağı bir beraberlik bile yetecek. Ancak berabere kalınması durumunda aynı şekilde Romanya’nın da puan kaybetmesi gerekiyor. Son maçta Romanya deplasmanında berabere kalan Sırbıstan, grupta oynadığı 4 karşılaşmada 2 galibiyet ve 2 beraberlik almıştı. Karadağ ise bugün konuk olacağı Sırbistan’ın 1 puan gerisinde 2. sırada yer alıyor. Grupta oynanan son maçta puansız Litvanya’yı deplasmanda 4-0 gibi farklı bir skor ile geçip puanlarını 7’ye yükselttiler. Bugün Sırbistan karşısında kazanırlar ise büyük bir avantaj elde edecekler ve son maçta Romanya karşısında alacakları 1 puan bile yetecek. Sırbistan maçın favorisi. Karadağ karşısında kazanıp iyice rahatlarlar.

Türkiye – İsveç: MS 1 / 2.10 (iddaa) – 2.39 (bets10) = Miliilerimiz, grupta oynadığı 3 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabildi. O galibiyeti de grubun 2. maçında bugün karşılaşacakları İsveç’e karşı alan Türkiye, toplamış olduğu 3 puan ile 2. sırada yer alıyor. Grupta iki maçta da Rusya’ya kaybeden Lucescu’nun öğrencileri bugün İsveç karşısında kazanırsa puanını 6’ya yükseltecek. Bir önceki maçta sakatlığı sebebiyle kadroda çıkartılan Mehmet Topal, İsveç maçı kadrosunda yer alıyor. İsveç ise grupta oynadığı 3 maçta henüz galibiyet sevinci yaşayamadı. Grupta sadece 1 puan alabilen İsveç’in grupta liderlik şansı oldukça zor. Tek beraberliğini grubun 2. maçında Rusya karşısında alan Jan Andersson’un öğrencileri son hazırlık maçında da Slovakya ile golsüz berabere kalmıştı. Türkiye maçın favorisi. İlk maçta 2-0 geriden gelip 3-2 kazanan Millilerimiz, bugün de sahadan 3 puan ile ayrılan taraf olur.

Romanya – Litvanya: MS 1 / 1.15 (iddaa) – 1.27 (bets10) = Romanya, grubun favorilerinden biriydi ama 4 maç sonunda 6 puan toplayarak grupta 3. sırada yer alıyorlar. Oynadıkları 4 karşılaşmada henüz mağlubiyetleri yok ama sadece Litvanya karşısında galip gelebilmişlerdi. Bugün yine Litvanya ile karşılaşacaklar. İlk iki sırada yer alan Sırbistan ve Karadağ’ın bugün birbirleriyle oynayacağını düşündüğümüzde Romanya’nın bugün Litvanya karşısında kesinlikle kazanması gerekiyor. Litvanya ise grubun en zayıf halkası. Grupta oynadıkları 4 maçta henüz puan alma başarısı gösteremediler. İç sahada Romanya’ya ilk maçta 2-1 mağlup olmuşlardı. Grupta oynadıkları son maçta ise yine iç sahada Karadağ’a 4-1 ile boyun eğdiler. Romanya’dan rahat bir galibiyet bekliyorum. Litvanya karşısında 3 puana ulaşırlar.

Toplam İddaa Oranı: 3.13

Toplam Bets10 Oranı: 4.18

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.