Günün İddaa Kuponu (2) 11.06.2019

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

BELARUS – KUZEY İRLANDA: MS 2 / 2.40 (iddaa) – 2.70 (bets10) = Belarus EURO 2020 Elemeleri C Grubunun en zayıf halkalarından biri olarak gösteriliyor. Estonya ile beraber son 2 sırayı paylaşan Belarus, grupta oynadığı 3 karşılaşmada henüz puan alma başarısı gösteremedi. 3 gün önce sahasında grubun en güçlü takımı Almanya’yı konuk eden Belarus rakibine 2-0 mağlup olarak üst üste grupta 3. Yenilgisini aldı. Kuzey İrlanda ise EURO 2020 Elemeleri C Grubunda şuana dek sürpriz sonuçlara imza atmayı başardı. Grupta oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanamyı başaran Kuzey İrlanda’nın topladığı 9 puan ile grupta lider olduğunu belirtelim. 3 gün önce deplasmanda Estonya’yı 2-1 ile geçen Michael O’Neill’ın öğrencileri bugün de Belarsu karşısında kazandığı takdirde gruptan çıkma adına önemli bir avantaj yakalayacak. Grubun son sırasında yer alan Belarus ile grup lideri Kuzey İrlanda karşı karşıya geliyor. Konuk ekip maçın favorisi. Belarus deplasmanında da kazanarak üst üste 4. Galibiyetlerini alacaklarını düşünüyorum.

AZERBAYCAN – SLOVAKYA: 2.5 ALT / 1.35 (iddaa) – 1.55 (bets10) = Azerbaycan, grupta oynadığı 2 karşılaşmada da beklentilerin dışında kaldı ve grubun ilk maçında Hırvatistan’a 2-1, grubun ikinci maçında ise iç sahada Macaristan’a 3-1 mağlup olarak henüz puan ile tanışamadı. Özellikle iç sahada alınan Macaristan yenilgisi ile büyük bir hayal kırıklığı yarattılar. Bugün iç sahada Slovakya’yı konuk edecek olan Azerbaycan’da Raşad Ayyubov’un durumu maç saatinde belli olacak. Slovakya ise EURO 2020 Elemeleri E Grubunun dişli ekiplerinden biri olarak gösteriliyor. Grubun ilk maçında iç sahada Macaristan’ı 2-0 mağlup etmeyi başaran Slovakya, gruba galibiyet ile başlamıştı ama grubun ikinci maçında Galler’e deplasmanda 1-0 kaybederek sahadan puansız ayrıldılar. Grubun 3. Maçında Azerbaycan deplasmanına konuk olacak olan Slovakya, 3 gün önce hazırlık maçında Ürdün’ü 5-1 mağlup etti ve Azerbaycan maçı öncesinde moral buldu.
Taraf bahsini riskli gördüğüm karşılaşmada en mantıklı seçim gol bahsine yönelmek. Az gollü ve kısır bir maç bekliyorum. Bu sebepkle tercihim 2.5 gol altı.

ARNAVUTLUK – MOLDOVA: MS 1 / 1.35 (iddaa) – 1.53 (bets10) = Arnavutluk grupta yer alan Andorra ve Moldova’ya nazaran kadro kalitesi olarak daha iyi bir takım ama gruptan çıkma şansları yok denecek kadar az. Grubun 3. Maçında İzlanda deplasmanına konuk olan Arnavutluk rakibine 1-0 mağlup oldu ve 4. Sıradaki yerini korudu. Bugün Moldova karşısında maçın favorisinini Arnavutluk olduğunu belirtelim. Moldova ise gruptaki ilk galibiyetini geçtiğimiz günlerde karşılaştığı Andorra karşısında aldı. Rakibini iç sahada 1-0 mağlup etmeyi başaran Moldova, grupta ilk galibiyetine ulaşmış oldu. Kadro kalitesi ve form durumu bakımından grubun en zayıf 2 takımından biri olan Moldova’nın bugün Arnavutluk deplasmanına sürpriz yapabileceğini düşünmüyorum. Arnavutluk maçı öncesinde Artur Ionita kart cezası sebebiyle forma giyemeyecek. Arnavutluk maçın favorisi. İç sahada Moldova’yı mağlup edip gruptaki ikinci galibiyetlerini alırlar.

Toplam İddaa Oranı: 4.37

Toplam Bets10 Oranı: 6.40

8