Günün İddaa Kuponu (2) 10.06.2019

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. Herkese bol kazançlı günler.

POLONYA – İSRAİL: MS 1 / 1.30 (iddaa) – 1.49 (bets10) = Polonya, grubun net favorisi olarak gösteriliyordu ve beklenen de oldu diyebiliriz. Jerzy Brzeczek’in öğrencileri grupta oynadığı 3 karşılaşmada 9 puan toplayarak grupta liderliği ele geçirmiş durumda. Bugün sahalarında en yakın takipçisi olan İsrail’i konuk edecekler. Son maçta Makedonya deplasmanına konuk olan Polonya, oyuna ikinci yarıda giren Piatek’in tek golüyle kazanmayı başararak galibiyet serisini sürdürdü. İsrail ise şuana kadar sürpriz sonuçlara imza atıyor. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada 7 puan toplamayı başaran İsrail, lider Polonya’nın 2 puan gerisinde yer alıyor. Yıllardı çoğu turnuvalardan mahrum kalan İsrail’in EURO 2020 Elemelerinde gösterdiği performans takdir edilesi. Son maçta deplasmanda Letonya’yı 3-0 ile geçen İsrail’de golcü Eran Zahavi attığı 3 golle galibiyetin baş mimarı olmuştu. Polonya maçın favorisi. Grupta oynadıkları 3 maçı da kazanmayı başardılar. İsrail engelini de aşacaklarını düşünüyorum.

LETONYA – SLOVENYA: MS 2 / 1.45 (iddaa) – 1.64 (bets10) = Letonya’nın grupta en zayıf takımlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oynadıkları 3 karşılaşmada da puan alamayan Letonya, puansız olarak grubun son sırasında yer alıyor. İlk maçta Makedonya’ya 3-1, ikinci maçta Polonya’ya 2-0 ve son olarak 3 gün önce iç sahada İsrail’e 3-0 kaybederek vasat performanslarını devam ettirdiler. Bugün de Slovenya karşısında puan alabileceklerini düşünmüyorum. Slovenya’yı Letonya ile kıyaslamak biraz haksızlık olur ama son dönemde gerçekten vasatı aşamayan bir Slovenya izliyoruz. Kadrolarında Jan Oblak, İlicic, Kurtic, Miha Zajc gibi önemli isimleri barındırsalar da ne Uluslar Ligi’nde ne de Eleme grubunda istediği sonuçları alamadılar. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada İsrail ve Makedonya ile berabere kalan Slovenya, 3 gün önce ise Avusturya’ya deplasmanda 1-0 kaybetmişti. Kağıt üzerinde maçın favorisi Slovenya. Vasat Letonya karşısında ben kazanacaklarını düşünüyorum.

ÇEK CUMHURİYETİ -KARADAĞ: MS 1 / 1.50 (iddaa) – 1.61 (bets10) = Çek Cumhuriyeti, grupta İngiltere’nin ardından en güçlü ikinci takım olarak gösteriliyor. En azından grup ikinciliği için Bulgaristan ve Kosova ile çekişeceklerini söyleyebiliriz. Grubun en güçlü takımına karşı ilk maçı 5-0 gibi farklı bir skor ile kaybeden Çek Cumhuriyeti, 3 gün önce grubun ikinci maçında sahasında Bulgaristan’ı konuk etti ve sahadan 2-1’lik galibiyet ile ayrılarak ilk 3 puanını alan Çek Cumhuriyeti grupta 2. Sıraya yükseldi. Bugün sahasında Karadağ’ı konuk edecek olan Çek Cumhuriyeti kazandığı takdirde maç fazlasıya lider İngiltere’yi yakalamış olacak. Karadağ ise henüz grupta galibiyet sevinci yaşayamadı. EURO 2020 Elemeleri A grubunda 3 maça çıkan Karadağ, ilk maçta Bulgaristan ile 1-1 berabere kalırken, grupta oynadığı ikinci karşılaşmada ise iç sahada İngiltere’ye 5-1 kaybetti. 3 gün önce ise iç sahada Kosova ile karşılaşan Karadağ, geriye düştüğü karşılaşmada beraberliği Stefan Mugosa ile yakaladı ve sahadan 1 puan ile ayrıldı. Karadağ’ın grupta henüz galibiyeti yok. 3 maç sonunda sadece 2 puan toplayabildiler ve grupta son sırada yer alıyorlar. Çek Cumhuriyeti’nin bu moralle yine kazanacağını düşünüyorum. Karadağ’ı iç sahada mağlup ederler.

Toplam İddaa Oranı: 2.82

Toplam Bets10 Oranı: 3.93

10