Yenilikler
Anasayfa / Futbol / Günün İddaa Kuponu (2) 07.09.2018

Günün İddaa Kuponu (2) 07.09.2018

7 Eylül Cuma günü UEFA Uluslar Ligi kapsamında start alacak 4 karşılaşmayı sizler için kupon haline getirdim. Milli takım arasında kazanmanız dileğiyle.

Arnavutluk – İsrail: MS 1 / 1.90 (iddaa) – 2.24 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi C Ligi Gurubu ilk maçında 7 Eylül Cuma günü Arnavutluk ile İsrail karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası’na Avrupa Eleme Guruplarında veda eden Arnavutluk, çıktığı 10 karşılaşmadan 13 puan topladı ve turnuvaya veda etmek zorunda kaldı. Guruplarda İtalya, İspanya, Liechtenstein, İsrail ve Makedonya karşısında mücadele veren ekip, sadece Liechtenstein, İsrail ve Makedonya karşısında galibiyete uzanabildi. Arnavutluk takımının İsrail ile mücadelelerini incelediğimizde ilk maçı iç sahada 3-0 kaybeden ev sahibi, rakibini deplasmanda 3-0 mağlup etmeyi başardı. Son galibiyete Arnavutluk uzanırken ilk karşılaşmadan 10 kişi kalmanın dezavantajı ile farklı mağlup olan ekip güven verdi. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Gurup mücadeleleri kapsamında rakibi ile üst tur mücadelesi veren İsrail, UEFA Uluslar Ligi C Gurubunda tekrar Arnavutluk karşısına çıkacak. Rakibini Dünya Kupası Guruplarının ilk ayağında 3-0 mağlup etmeyi başaran konuk ekip, 2. karşılaşmada iç sahada 3-0 mağlup olurken sergiledi futbolla güven vermedi. Son dönemlerde düşüşe geçen İsrail Milli takımı bu hafta galibiyette zorlanacaktır. Arnavutluk Milli takımı, rakibini tekrar mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başlayacaktır.

Romanya – Karadağ: 2.5 ALT / 1.35 (iddaa) – 1.52 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi C Ligi Gurubu ilk maçında 7 Eylül Cuma günü Romanya ile Karadağ karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarında oldukça etkisiz kalan Romanya, turnuvaya 10 karşılaşma sonunda topladığı 13 puanla 4. sıradan veda etti. Karadağ ile aynı gurupta mücadele veren ev sahibi, rakibi ile 2 karşılaşmaya çıkarken 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ile rakibinden sadece 1 puan alabildi. İki takımın aralarındaki mücadelelerin skorlarını incelersek 1-1 ve 1-0 olarak sona eren 90 dakika. Karşı karşıya geldikleri 2 karşılaşmada da 2.5 gol barajını aşmayı başaramayan takımların UEFA Uluslar Ligi C Ligi Gurubu ilk maçında da aynı performansı sergileyeceğini düşünüyorum. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Gurupları kapsamında rakibinden 4 puan almayı başaran Karadağ, 2 karşılaşmada da mağlup olmayarak rakibine üstünlük kurdu. Guruplardan çıkma başarısı gösteremese de Romanya karşısında etkili bir futbol ortaya koyan konuk ekip, 180 dakika sonunda Romanya Milli takımını sadece 1 gol fırsatı tanıdı. 2018 yılında 4 hazırlık karşılaşmasına çıkan Ljubisa Tumbakovic ve öğrencileri 3 beraberlik, 1 mağlubiyetle oynadı ve 4 karşılaşmanın 3’ünü 2.5 alt seçeneği ile tamamladı. Taraf bahsinin güç olduğu bu karşılaşmada 2.5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.

Litvanya – Sırbistan: MS 2 / 1.40 (iddaa) – 1.54 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi C Ligi Gurubu ilk maçında 7 Eylül Cuma günü Litvanya ile Sırbistan karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarında son derece etkisiz bir futbol ortaya koyan Litvanya Milli takımı, 10 karşılaşma sonunda topladığı 6 puanla turnuvaya veda etti. Sadece Malta karşısında galibiyete uzanan ev sahibi geri kalan 3 puanı ise beraberliklerle topladı. Galibiyete uzanmakta zorlanan Litvanya, UEFA Uluslar Ligi kapsamında ilk sınavını Sırbistan karşısında verecek. Son dönemlerde zayıf olan ülke futbolunun sürekli gerilemesiyle birlikte Milli takım bazında başarıdan uzak kalan ekibin Sırbistan karşısında şansı oldukça düşük. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını lider tamamlayan Sırbistan adını turnuvaya yazdırmayı başardı. Turnuva kapsamında Brezilya, İsviçre, ve Kosta Rika ile mücadele eden konuk ekip, topladığı 3 puanla elendi. Son dönemlerde giderek yükselen bir performans ortaya koyan Sırplar, Adem Ljajic, Nemanja Matic, Dusko Tosic gibi önemli oyuncularıyla kolay kolay mağlup olmuyor. Sırbistan Milli takımı, Litvanya karşısında galibiyete uzanmakta zorlanmayacaktır.

Faroe Adaları – Malta: MS 1 / 1.55 (iddaa) – 1.69 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi D Ligi Gurubu ilk maçında 7 Eylül Cuma günü Faroe Adaları ile Malta karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını 4. sırada tamamlayan Faroe Adaları, turnuvaya erken veda etti. Guruplarda sadece Andora ve Letonya karşısında kazanan ekip, henüz büyük turnuvalarda mücadele edebilecek güce sahip değil. 2018 yılında 2 hazırlık karşılaşmasına çıkan ve Letonya beraberliği ardından Liechtenstein galibiyeti ile hazırlık sürecini geçiren ekip, UEFA Uluslar Ligi Turnuvası kapsamında ilk sınavını gurubun zayıf halkası Malta karşısında verecek. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını son sırada tamamlayan Malta, çıktığı 10 karşılaşmanın tamamından mağlup ayrılırken kalesinde 25 gol gördü ve sadece 3 gol atabildi. Uzun süredir galibiyet hasreti çeken Malta, bu kadro yapısı ile uzun süre daha sahadan 3 puanla ayrılmakta zorlanacaktır. Dünya genelinde en zayıf Milli takımlar arasında yer alan ekibin, Faroe Adaları karşısında sahadan puansız ayrılacağını düşünüyorum. Faroe Adaları güçsüz rakibi karşısında kazanarak turnuvaya 3 puanla başlayacaktır.

Toplam İddaa Oranı: 5.56

Toplam Bets10 Oranı: 8.86

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Samet Yalica

İlköğretimimi Ankara'da tamamladım. Babamın görev yerinin değişmesinden dolayı Lise eğitimimi Egenin incisi İzmir'de tamamlamak zorunda kaldım. Lise çağlarımda Altay takımı ile tanıştım, burada futbola olan ilgimden dolayı altyapıda 2 yıl futbol eğitimi aldım. Futbola olan ilgim bununla kalmadı katlanarak büyüdü. En çok ilgimi çeken ligler Almanya Bundesliga, Fransa Lig 1 ve Türkiye Ligleri.

Mutlaka bakın

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu 10.12.2022

TFF 1. Lig’i maçlarından oluşan 3 maçlık kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Futbotr.com Günün İddaa Kuponu

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 10.12.2022

Herkese merhaba. 10 Aralık Cumartesi günü için bülten oldukça yoğun. Günün öne çıkan maçlarından oluşan 2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir