Yenilikler
Anasayfa / BAHİS TAHMİNİ / Günün İddaa Kuponu 16.06.2023

Günün İddaa Kuponu 16.06.2023

Euro 2024 Elemeleri maçlarından oluşan 3 maçlık kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum.

Finlandiya Slovenya: 2.5 ALT, 1.38 (iddaa) – 1.55 (intobet); Euro 2024 Elemeleri’ne iyi başlayamayan ve Danimarka’ya deplasmanda 3-1 kaybeden Finlandiya, son olarak Kuzey İrlanda mücadelesinde deplasmanda rakibini 1-0 mağlup etmeyi başardı. Karşılaşmanın ilk yarısı daha çok orta saha mücadelesi şeklinde geçse de devreye kendisini 1-0’lık üstünlük ile atmayı başaran Markku Kanerya’nın öğrencileri, ikinci yarıda kendileri net pozisyonlar bulamasalar da rakiplerine de kalelerini kapattılar ve sahadan ilk yarıda aldıkları üstünlük ile galip ayrılmayı bildiler. Puan cetveline göz attığımızda 3 puanlarının bulunduğunu ve H Grubu’nda 4. Sırada yer aldıklarını görüyoruz. Bu hafta Slovenya’yı konuk edecekler. Müsabakayı kazanarak grupta evlerindeki ilk 3 puanlarını almaya çalışacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor. Slovenya, Euro 2024 Elemeleri’nde ilk maçında Kazakistan deplasmanına konuk oldu ve müsabakayı 2-1 kazanmayı başardı. Ardından grubun zayıf takımlarından San Marino’yu konuk ettiler ve bu müsabakayı da 2-0 kazanmayı bildiler. Karşılaşmanın ilk yarısında kalesine duvar ören rakibine karşı gol bulamayan Matjaz Kek’in öğrencileri, ikinci yarıda perdeyi Benjamin Sesko ile açtılar ve 1-0 öne geçtiler. Kalan bölümlerde de rakiplerinin kendi kalesine attığı gol ile farkı 2’ye çıkartarak 3 puana uzandılar. Aldıkları galibiyet ile 6 puan ile grupta liderlik koltuğunda yer aldılar. Bu hafta Finlandiya deplasmanına konuk olacaklar. Bu müsabakayı da kazanarak grupta avantajlı konumlarını korumaya çalışacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor. Finlandiya hücum gücü yüksek bir takım değil. Slovenya’nın da gol yollarında çok da etkili olduğunu söyleyemeyiz. Müsabakanın gollü geçmeyeceğini ve karşılaşmada 2.5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.

Kosova Romanya: MS 0, 2.82 (iddaa) – 3.30 (intobet); İsviçre’nin ağır favori olduğu grupta, en azından grup ikinciliği için mücadele veren Kosova, grupta oynadığı 2 karşılaşmadan da beraberlikler ile ayrıldı. İlk maçlarında İsrail deplasmanına çıktılar ve müsabakadan 1-1 beraberlik ile ayrıldılar. Ardından Andorra’yı konuk ettiler ve onlar ile de 1-1 berabere kaldılar. Karşılaşmanın ilk yarısında oyunu rakip sahaya yıkan Alain Giresse’nin öğrencileri, aradıkları golü bir türlü bulamadılar ve devreye 0-0 beraberlik ile girdiler. İkinci yarıda Edon Zhegrova’nın golü ile 1-0 öne geçseler de sevinçleri fazla uzun sürmedi. 2 dakika içerisinde kalelerinde golü gördüler ve durum 1-1’e geldi. Kalan bölümlerde de gol sesi çıkmayınca müsabakadan 1 puana razı olarak ayrıldılar. Puan cetveline baktığımızda 2 puan ile 3. Sırada yer aldıklarını görüyoruz. Bu hafta Romanya’yı konuk edecekler. Enazından 2.lik için rakiplerini ellerinden kaçırmamak istiyorlar ise mutlak galibiyete ihtiyaçları olacak. Müsabaka öncesinde takımda eksiklik bulunmuyor. Euro 2024 Elemeleri’ne 2-0’lık Andorra galibiyeti ile başlayan Romanya, ardından Belarus’u da evinde 2-1 mağlup etmeyi başardı. Karşılaşmanın ilk yarısını 2-0 önde tamamlayan Edward Iordanescu’nun öğrencileri, karşılıklı atakların yaşandığı ikinci yarıda kalelerinde 1 gol görseler de 3 puanı almayı bildiler. Aldıkları galibiyetler ile 6 puana ulaştılar ve grupta İsviçre’nin averaj ile gerisinde 2. Sırada yer aldılar. Bu hafta Kosova deplasmanına konuk olacaklar. Karşılaşma öncesinde Romanya cephesinde sakat veya cezalı oyuncu gözükmüyor. Kosova, bu tür dişine göre rakiplere karşı kolay kolay mağlup olmuyor. Romanya’da gruplara iyi başladı. Ben müsabakada bitiş düdüğü ile birlikte eşitliğin bozulmamasını bekliyorum.

Cebelitarık Fransa: 4.5 ÜST, 1.39 (iddaa) – 1.63 (intobet); Euro 2024’de B Grubu’nda yer alan Cebelitarık grubun en zayıf halkası olarak göze çarpıyor. Gruptaki ilk maçlarında Yunanistan’ı konuk ettiler ve müsabakayı 3-0 kaybettiler. Ardından Hollanda deplasmanına konuk oldular ve bu mücadeleyi de 3-0 mağlup tamamladılar. Güçlü rakibi karşısında rakip kaleye dahi gidemeyen Jolio Ribas’ın öğrencileri, ikinci yarını büyük bölümünü de 10 kişi oynadıkları müsabakayı 3-0 kaybettiler. Açıkçası rakipleri ellerine geçen fırsatları değerlendirebilseydi çok daha farklı bir skor ile de mağlup olabilirlerdi. Aldıkları mağlubiyetler ile puansız grupta son sırada yer aldılar. Bu hafta Fransa karşısına çıkacaklar ve yine şanslarının olduğunu düşünmüyorum. Karşılaşma öncesinde Liam Walker’ın kart cezası bulunuyor. Fransa Euro 2024 Elemeleri’nde, B Grubu’nun Hollanda ile favori takımları olarak gösteriliyorlar. Elemelere Hollanda maçı ile başladılar ve evlerinde rakiplerini 4-0 gibi farklı bir skor ile mağlup etmeyi başardılar. Müsabakada 2 gol atıp, 1’de asist yapan Mbappe müsabakanın tartışmasız yıldızı oldu. Ardından İrlanda Cumhuriyeti’ni deplasmanda 1-0 mağlup ettiler. Didier Deschamps’ın öğrencileri, aldıkları 2 galibiyet ile 6 puana ulaştılar ve grubun zirvesine oturdular. Bu hafta Cebelitarık deplasmanına konuk olacaklar. Açıkçası onlar için çok zorlu bir mücadele olacağını düşünmüyorum. Müsabakayı kazanarak yollarına kayıpsız devam etmelerini bekliyorum. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik bulunmuyor. İki takım arasındaki kalite farkından söz etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Cebelitarık direnebildiği kadar güçlü rakibine direnmeye çalışacak. Fakat bununda uzun süreceğini düşünmüyorum. Fransa’nın tek başına dahi 4.5 gol barajını aşmasını bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 5.40

intobet Oranı: 8.64

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Ayaz Karacan

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (2) 21.04.2024

21 Nisan 2024 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 21.04.2024

Portekiz Premier Lig’i maçlarından oluşan 3 maçlık kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …