Günün İddaa Kuponu 15.11.2018

15 Kasım Perşembe günü bülteninden UEFA Ulusla Ligi maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar.

Macaristan – Estonya: KGVAR / 1.95 (iddaa) – 2.40 (bets10) = Macaristan, grupta oynadığı 4 karşılaşmada sadece 4 puan toplayabildi ve lider Finlandiya’nın tam 8 puan gerisine düştü. 4 maç sonunda sadece 1 galibiyet alabilen Macarlar, tek galibiyetini iç sahada Yunanistan’a karşı 2-1’lik sonuç ile almıştı. Son maçta Estonya ile deplasmanda 3-3 berabere kalarak büyük bir hayal kırıklığı yarattılar. Estonya grubun en zayıf halkası olarak gösteriliyordu ve beklenen de oldu. 4 maç sonunda sadece 1 puan alabilen Estonya, grubun son sırasında yer alıyor. Tek puanlarını bugün karşılaşacakları Macaristan’a karşı iç sahada 3-3’lük sonuç ile almışlardı. Macaristan maçın favorisi ama 1.25’lik oran oldukça az. İki takım arasında oynanan bir önceki maç 3-3’lük eşitlik ile sonuçlanmıştı. Ben yine bir sürpriz çıkabileceğini düşünüyorum. Estonya bugün de skor üretebiliri. Tercihim karşılıklı gol var.

Yunanistan – Finlandiya: 2.5 ALT / 1.30 (iddaa) – 1.43 (bets10) = Yunanistan’ın grupta hala liderlik şansı var ama bunun zor olduğunu belirtmek gerekiyor. 4 maç sonunda 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan Yunanlar, toplamış olduğu 6 puan ile 2. sırada yer alıyor. Bugün grup lideri Finlandiya karşısında kazanmaktan başka çareleri yok. Eğer kazanırlarsa puanlarını 9 yapıp son maçta Finlandiya’nın mağlup olmasını bekleyecekler. Grupta oynadığı son maçta Finlandiya’ya 2-0 kaybeden Skibbe’nin öğrencileri bu kez kazanıp umutlarını sürdürmek istiyor. Finlandiya ise grupta sürpriz yapan takımların başında geliyor. Oynadıkları 4 maçı da kazanarak 12 puan toplayan ve liderliğini sürdüren Finlandiya, bugün Yunanistan karşısında 1 puan aldığı takdirde gruptan lider çıkmayı garantileyecek. Grupta oynadıkları son maçta Yunanistan’ı iç sahada 2-0 mağlup etmeyi başarmışlardı. Yunanistan’ın bugün kazanması şart. Ancak Finlandiya’nın 4 maçta kalesinde gol görmediğini belirtmek gerekiyor. Finlandiya adına bugün savunma ön planda olacak. Bu sebeple ilk tercihim 2.5 gol altı olacak.

Hırvatistan – İspanya: KGVAR / 1.55 (iddaa) – 1.90 (bets10) = Hırvatistan, UEFA Uluslar Ligi’nde oldukça zor bir gruba düştü. İspanya ve İngiltere ile aynı grupta yer alan Hırvatlar, grupta oynadığı 2 maç sonunda 1 puan toplayabildi ve grubun son sırasında yer alıyorlar. İlk maçta İspanya’ya 6-0 kaybeden Zlatko Dalic’in öğrencileri, İngiltere ile de golsüz berabere kalmıştı.Hırvatlar’ın hala grubu ilk sırada bitirme şansı var ama bugün hem İspanya karşısında hem de grubun son maçında İngiltere karşısında kazanmaları gerekiyor. İspanya ise grubun favorisiydi ve 3 maç sonunda topladığı 6 puan ile grupta lider konumda yer alıyor. Grubun ilk maçında İngiltere’yi deplasmanda 2-1 mağlup eden İspanyollar, grubun ikinci maçında ise Hırvatistan’ı 6-0 ile geçmişti. Geçtiğimiz ay ise 3. maçta İngiltere’ye bu kez mağlup oldular. Hırvatlar’ın bugün kesinlikle 3 puan alması şart. Aksi halde grubu lider bitirme şansları kalmayacak. Bu sebeple Hırvatlar’ın gol bulmasını yüksek ihtimal görüyorum. Hem Hırvatistan hem de İspanya skor üretir.

Toplam İddaa Oranı: 3.92

Toplam Bets10 Oranı: 6.52

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.