Günün İddaa Kuponu 14.10.2018

14 Ekim Pazar günü bülteninden UEFA Uluslar Ligi maçlarından oluşan 3 maçlık kuponum hazır. Bol şanslar.

Litvanya – Karadağ: MS 2 / 1.75 (iddaa) – 1.90 (bets10) = Litvanya, grubun en zayıf halkası olarak gösteriliyor. Zaten Karadağ, Sırbistan ve Romanya’nın bulunduğu grupta sürpriz yapmaları da oldukça zor. Oynadıkları 3 karşılaşmadan da puansız ayrılan Litvanya, grubun son sırasında yer alıyor. Son maçta iç sahada Romanya’ya 2-1 kaybetmişlerdi. Sırbistan bence  grubu lider olarak tamamlayacak gibi duruyor. Grupta açık ara kadro kalitesi olarak en potansiyelli takım olarak göze çarpıyorlar. Oynadıkları 3 karşılaşmada 2 galibiyet ve 1 beraberlik alarak 7 puan ile lider konumda yer alan Sırbistan, grupta oynadığı son karşılaşmada Karadağ’ı deplasmanda 2-0 ile geçmişti. Karadağ, kadro kalitesi bakımından Litvanya’nın çok önünde. Grubun en zayıf halkası olarak gösterilen Litvanya’yı deplasmanda rahat geçerler.

İsrail – Arnavutluk: MS 1 / 1.85 (iddaa) – 2.07 (bets10) = İsrail, geçtiğimiz günlerde aldığı İskoçya galibiyeti ile tüm herkesi yanılttı diyebiliriz. Açıkçası son dönemdeki performansları ile İskoçya karşısında kazanmaları sürpriz olacaktı ve bunu başardılar. Gruptaki ilk galibiyetini İskoçya karşısında alan İsrail, bugün Arnavutluk karşısında da kazanır ise liderliğe yükselecek. Arnavutluk grubun zayıf halkası olarak gösteriliyordu. Oynadıkları 2 karşılaşmada 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldılar. Grupta tek galibiyetlerini bugün karşılaşacakları İsrail’e karşı alan Arnavutluk, grubun ilk maçında İsrail’i 1-0 ile geçmişti. İsrail, 3 gün önce İskoçya karşısında aldığı galibiyet ile moral buldu. Arnavutluk karşısında da kazanıp liderliğe yükselmelerini bekliyorum.

Romanya – Sırbistan: 2.5 ALT / 1.45 (iddaa) – 1.62 (bets10) = Romanya, UEFA Uluslar Ligi’nde yer aldığı grupta henüz mağlubiyet yaşamadı. Karadağ ve Sırbistan ile berabere kalırlarken, son maçta Litvanya’yı deplasmanda 2-1 mağlup edip gruptaki ilk galibiyetlerini aldılar. Toplanan 5 puan ile 2. sırada yer alan Romanya, bugün Sırbistan karşısında kazandığı takdirde liderliğe yükselecek. Sırbistan, UEFA Uluslar Ligi’nde Romanya, Karadağ ve Litvanya ile aynı grupta yer alıyor. Şu ana kadar grupta 3 karşılaşmaya çıkan Sırbistan, 7 puan toplayarak lider konumda yer alıyor. Grubun ilk maçında Litvanya’yı deplasmanda 1-0 mağlup eden Mladen Krstajic’in öğrencileri Romanya ile 2-2 berabere kalırken son maçta ise Karadağ’ı deplasmanda 2-0 mağlup etmişti. Taraf bahsi açısından zor bir karşılaşma. İki takımda son maçlarda 3. bölgede etkili işler çıkartıyor ama ben bu maçta savunmanın ön plana çıkacağını düşünüyorum. Az gollü bir maç olur.

Toplam İddaa Oranı: 4.69

Toplam Bets10 Oranı: 6.37

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.