Günün İddaa Kuponu 08.09.2018

8 Eylül Cumartesi günü start alacak 3 UEFA Uluslar Ligi karşılaşmasını sizler için kupon haline getirdim. Bol şanslar.

İsviçre – İzlanda: MS 1 / 1.55 (iddaa) – 1.68 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi A Ligi 2. Gurup ilk maçında 8 Eylül Cumartesi akşamı İsviçre ile İzlanda 3 puan için mücadele verecek. Karşılaşmanın başlama saati 19:00. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarında çıktığı 10 karşılaşmadan 9 galibiyet, 1 mağlubiyet alan İsviçre adını Dünya Kupası Guruplarına yazdırmayı başardı. Ev sahibinin Dünya Kupası performansını incelersek Brezilya, Sırbistan, Kosta Rika ile aynı gurupta mücadele veren ekip, Sırbistan galibiyeti, Brezilya ve Kosta Rika beraberlikleriyle adını son 16 turuna yazdırdı. Özellikle Brezilya karşısında sergilediği futbolla büyük beğeni toplayan İsviçre, son 16 turunda İsveç karşısında mağlup olarak turnuvaya veda etti. İsviçre cephesinde Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Blerim Dzemaili Dünya Kupası boyunca sergilediği performans ile takımlarını sırtladı diyebiliriz. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını lider tamamlayarak Dünya Kupası Guruplarına katılan İzlanda, gurupları son sırada tamamlarken oldukça etkisiz bir futbol ortaya koydu ve sadece Arjantin karşısında 1 puan alabildi. Kötü bir Dünya Kupası’nı geride bırakan konuk ekip, son çıktığı 4 hazırlık karşılaşmasını da galibiyetsiz tamamladı ve 3 mağlubiyet, 1 beraberlikle oynadı. İsviçre son dönemlerde sergilediği başarılı futbolunu UEFA Uluslar Ligi’ne de yansıtacak ve ilk maçını galibiyetle tamamlayacaktır.

Finlandiya – Macaristan: 02 (ç) / 1.37 (iddaa) – 1.54 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi C Ligi 2. Gurup ilk maçları kapsamında 8 Eylül Cumartesi günü Finlandiya ile Macaristan karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını 5. sırada tamamlayan Finlandiya, Dünya Kupası’na katılamadı. Elemelerde son derece etkisiz kalan ekip, sadece İzlanda ve Kosova karşısında galibiyete uzanırken geri kalan 8 maçta da puan kaybetti. 2018 yılında çıktığı 4 hazırlık karşılaşmasından ise 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyetle ayrılan ekip, Malta ve Belarus gibi güçsüz rakipler karşısında kazanırken, Romanya ve Makedonya karşısında zorlandı. Son dönemlerde sergilediği futbolla güven vermeyen Markku Kanerva ve öğrencileri Macaristan karşısında da zorlanacaktır. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarını 3. sırada tamamlayan Macaristan, rakibi Finlandiya gibi Dünya Kupası’nda mücadele etme hakkını kaçırdı. Guruplarda rakibine oranla daha etkili bir performans ortaya koyan konuk ekip 10 karşılaşma sonunda 13 puan toplamayı başardı. Son dönemlerde yükselişe geçen ekip Euro 2016’da sergilediği futbolla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak henüz istenilen seviyeye gelebilmiş değiller. Denk güçteki rakibi Finlandiya karşısında Georges Leekens ve öğrencileri kolay teslim olmaz. Konuk ekibin ilk karşılaşmadan en az 1 puan çıkaracağını düşünüyorum.

Lüksemburg – Moldova: MS 1 / 2.00 (iddaa) – 2.29 (bets10) = UEFA Uluslar Ligi D Ligi 2. Gurup ilk maçında 8 Eylül Cumartesi günü Lüksemburg ile Moldova 3 puan mücadelesi verecek. Karşılaşmanın başlama saati 21:45. Son olarak 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarında mücadele eden Lüksemburg, 10 karşılaşma sonunda sadece 6 puan toplarken 6 takımın bulunduğu gurupları 5. sırada tamamladı. Turnuva boyunca kalesinde 28 gol görürken sadece 8 gol atabildi. Bol gollü karşılaşmalara imza atan ekip, galibiyet adına güven vermekten çok uzak. Son olarak 2018 yılında 4 hazırlık mücadelesine çıkan ev sahibi, 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyetle oynadı. 2018 yılında çıktığı 15 karşılaşmanın tamamında puan kaybeden Moldova, galibiyete hasret. Son olarak 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Guruplarında mücadele veren ekip, 8 mağlubiyet, 2 beraberlikle oynarken gurubun en zayıf halkası olarak turnuvaya veda etti. Son yılda maç kazanmaktan çok uzak olan Igor Dobrovolskiy ve öğrencileri, UEFA Uluslar Ligi kapsamında da etkisiz futboluna devam edecektir. Lüksemburg, güçsüz rakibini mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başlayacaktır.

Toplam İddaa Oranı: 4.27

Toplam Bets10 Oranı: 5.92

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.