Grasshoppers Fenerbahçe Maçı Değerlendirmesi (25 Ağustos 2016) İddaa Yorumu

futboltr_grasshoppers_fenerbahce

İlk karşılaşmada kendi taraftarı önünde Grasshoppers‘ı 3-0 la deviren ve tur kapısını sonuna kadar açmayı başaran Fenerbahçe bu kez deplasmanda. 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 de başlayacak mücadele LigTv’den canlı olarak ekranlara gelecek. Danny Makkelie’nin düdük çalacağı karşılaşmanın iddaa oranlarına bakalım. Grasshoppers galibiyeti 3.50, beraberlik 3.20, Fenerbahçe galibiyeti ise 1.60 şeklinde.

Temsilcimize başarılar dileyerek başlamak istiyorum. Fenerbahçe’de kazanlar kaynıyor. Dick Advocat’ın gelmesi ile de pek birşey değişmedi aslında. Gerçi yeni hoca gelir gelmez takım maça çıktı Başakşehir maçı ne kadar ölçü olabilir bilinmez ama Fenerbahçe’de bu kadar kaliteli bir kadro varken başarının gelmemesi çok ilginç. Bir çok takımın kendi bünyesinde görmek istediği futbolculara sahipler ancak bir türlü istedikleri başarı gelmedi. Avrupa Ligi mücadelesinde Grasshoppers Fenerbahçe’nin rakibi olamaz. Temsilcimiz çok daha üst düzeyde ve daha kaliteli bir takım. Turu mutlaka atlayacaklardır.

Grasshoppers takımı ise Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra ligde oynadığı Sion galibiyetiyle biraz daha toparlandı gibi olsa da bu karşılaşmaya 3-0 ı bilerek çıkıyorlar ve 4 farklı galibiyet elde etmeleri çok zor. Bunun farkındalar. Avrupa Ligi’nde oynama istekleri bu karşılaşma ile birlikte hayal olacaktır diye düşünüyorum.

Bu karşılaşmaya taraf bahsi yapmak gerçekten zor. Fenerbahçe mutlaka kazanması gerekmeyen bir karşılaşmaya çıkıyor. Dolayısıyla hücumsal anlamda çok fazla saldıracaklarını düşünmüyorum. Grasshoppers ise Fenerbahçe’yi yenecek güçte değil. Grasshoppers kazansa bile 4 farklı galibiyet alamaz diye düşünüyorum. Dolayısıyla bu karşılaşmaya 2.5 gol altı bahisi yapmamız en mantıklı gözükeni. Bol şanslar.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.