Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Golden State Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 29 Ocak 2017

Golden State Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 29 Ocak 2017

Nba’de 29 Ocak gecesinin bence en güzel maçı Golden State Los Angeles Clippers maçı. Maç bu gece saat 04:30’ta başlayacak. Maçın İddaa oranları veya handikapları henüz açıklanmış değil. Muhtemelen bu da Clippers takımının eksiklerinden kaynaklanıyor. Kadro net biçimde şekillendiğinde İddaa risk merkezi handikapları açıklayacaktır. Fakat biz yurtdışI bahis sitelerindeki son oran durumuna göz atabiliriz. Golden State Los Angeles Clippers maçının oranları 1.12 ve 8.00 şeklinde. Maçın handikapları 11 sayı ile Clippers tarafına verilmiş. Maçın alt üst baremi 222,5 sayı.

Los Angeles Clippers takımı sakatlık krizi yaşıyor. Takımın en önemli iki oyuncusu Paul ve Griffin uzun süreli olarak takımdan ayrı kaldı. Tam C. Paul takıma geri döndü ki tekrar sakatlandı. Bu süreçte de Griffin sahalara nihayet dönebildi. Griffin şu anda yüksek süreler almıyor. Henüz sakatlığın yarattığı psikolojik handikaplarla boğuşuyor. C. Paul bu gece çok büyük olasılıkla takımdaki yerini alamayacak. Golden State takımında ise sadece West oynamayacak.  Batı konferansında oynayan takımların çoğu yüksek bir tempoyla oynuyor. Bu iki takım da aynı şekilde maçlarını yüksek skorlarla oynuyor. Paul’un olmadığı bir Clippers’a karşı Golden State takımı için 11-12 sayılık handikap bence zor değil. Eğer böyle bir handikap çıkarsa bunu değerlendirmek gerekiyor. Golden State önüne gelen her takımı acımasızca dağıttı. Çift haneli olarak kazanamadıkları maç sayısı çok az. Kadrolarında tam 4 All Star oyuncusu bulunuyor. Golden State bu sene % 84 lük bir kazanma oranına sahip. Attıkları ortalama sayı 117 iken yedikleri ortalama sayı 104. Maçlarında ortalama 221,9 sayı çıkmış. 4 maçlık deplasman turunda 3 galibiyet çıkardılar.  Clippers ise son 4 deplasman maçında 3 kez kaybetti. Bu maçı kazanmalarını çok zor buluyorum.

Tahmin: Golden State Kazanır (-11,5 1.70)

 

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Gençlerbirliği Başakşehir İddaa Tahmini 07.03.2021

Spor Toto Süper Lig’de alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç. Gençlerbirliği evinde, Başakşehir’i konuk edecek. …

Fatih Karagümrük Ankaragücü İddaa Tahmini 07.03.2021

Spor Toto Süper Lig’de geçtiğimiz haftayı beraberlik ile kapatan Fatih Karagümrük bu hafta evinde, Ankaragücü’nü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.