Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / Galler Sırbistan Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (12 Kasım)

Galler Sırbistan Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (12 Kasım)

galler_moldova_5eylül_futboltr

Dünya kupası eleme grupları arasında en dikkat çekici grup bence D grubu. Grupta birbirine yakın güçte olan takımlar var. Galler, Avusturya, Sırbistan ve İrlanda gibi takımların rekabet ettikleri grupta oynanan maçlar, her şeye gebe durumunda. Bu takımların birbirleri ile oynadıkları maçlar, grup açısından altın değerinde denebilir.

Son dönemlerin parlayan takımlarından Galler, kendi sahasında Sırbistan’ı ağırlıyor. Maçın İddaa oranları 2.00, 2.90 ve 2,80 şeklinde. Ekol açısından elbette Sırplar çok daha köklüdür ve deneyimlidir; fakat güncel futbol dinamikleri Galler’in lehine işliyor. Her şeyden önce Sırbistan’da Bale gibi bir süperstar oyuncu bulunmuyor. Hatta onun yarı değerinde bile bir oyuncu bulunmuyor. Bale bugün dünyanın bütün büyük kulüplerinin kadrosunda görmek için milyon dolarlar akıtacağı bir yıldız. Gittiği her takımın kaderini değiştirebilecek düzeyde bir yıldız. Gerçekten Real Madrid için çok verimli bir futbolcu. Golleri, asistleri ve özellikle de inanılmaz atletik yapısıyla, koşularıyla çabucak fark yaratıyor. Fakat takım arkadaşları Bale’in seviyesinin altında olunca Galler tam manasıyla güven veremiyor. Son turnuvanın en büyük sürprizlerinden birine imza atan Galler, bunun tadını aldı ve artık her turnuvada yer almak istiyor.

Sırbistan ise çok uzun zamandır turnuvalarda boy gösteremiyor. Onları dünya kupası ya da Avrupa şampiyonalarında görmek zorlaştı. Bu sene geçmiş senelere nazaran daha iyi durumdalar. İç sahada Avusturya’yı güzel bir futbolla 3-2 yenmişlerdi. Matic gibi etkili bir silahları var. Sırbistan’ın Galler’e karşı son iki maçta üstünlüğü söz konusu. Üstelik 2012 yılında oynadıkları bir maçı tam 6 golle kazanmışlar. Fakat o zamanki Galler’den şu anda çok farklı bir Galler var diyebilirim. Galler, grupta son 2 maçında berabere kaldı, artık kazanıp avantajı kapmak zorunda. Tahminim 1.    

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

UEFA Euro 2024 iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye Portekiz İddaa Tahmini (2) 22.06.2024

Euro 2024’de F Grubu’nda; şampiyonaya galibiyetler ile başlayan Türkiye ile Portekiz karşı karşıya gelecek. Westfalen …

Futboltr İddaa Tahminleri ve Analizleri

Peru Şili İddaa Tahmini 22.06.2024

Copa America 2024 A Grubu’nda; Peru ile Şili karşı karşıya gelecek. Arlington Stadium’da oynanacak müsabaka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir