Yenilikler
Anasayfa / Basketbol / Fenerbahçe Unics Kazan Eurolig Maçı Yorumu İddaa Tahmini (2 Kasım)

Fenerbahçe Unics Kazan Eurolig Maçı Yorumu İddaa Tahmini (2 Kasım)

fener-basket-2

Eurolig’de Fenerbahçe fırtınası tüm hızla devam ediyor. Şu ana kadar çıktıkları 4 maçı da kazandılar. Takım “iyi yolda” değil, “çok iyi yolda” demek daha doğru bir ifade olur. Fenerbahçe basketbol takımının sürekli yükselen bir form grafiği var. Artık gerçek anlamda bir takım oldular. Oyuncuların birbirini sevdiğini ve saygı duyduklarını net görebiliyorsunuz. Bu birliktelik duygusu da sonuçlara bir şekilde yansıyor. Fenerbahçe’nin Eurolig’de bu haftaki misafiri Unics Kazan. Yani bu hafta canı yanacak takım Unics Kazan olalcak diyebiliriz.Maçın iddaa handikapları 12.5 sayı.

U.Kazan takımına Cska deplasmanında 17.5 sayılık bir handikap açılmıştı. Cska takımından tam 18 sayı fark yemişlerdi. Fenerbahçe’nin de Cska düzeyinde bir takım olduğunu düşündüğümüz zaman daha yüksek bir handikap açılmasını bekleyebilirdik. Fakat Kazan’ın o maçta önemli birkaç eksiği bulunuyordu ve Cska çok farklı galibiyetler almaya başlamıştı, yani epey formda bir dönemdeydi. Cska maçını ölçü alıp Fenerbahçe’nin de gözü kapalı Kazan takımını 17-18 sayı farkla yeneceğini söylemek bu açıdan çok kolay değil. Fenerbahçe çok motive olsa ve bu farkı yapmak isterse evet bunu yapabilecek güçtedir, fakat Fenerbahçe iki kulvarı aynı anda götürmeye çalışıyor. Gücünü artık ekonomik kullanmayı öğreniyor.

Unics Kazan takımını elbette yenecektir fakat 13 sayılık bir fark oluşur mu sorusuna evet demekte zorlanıyorum. Eurolig’de alınan galibiyetler çok değerli, yeni sistemde atılan farkların bir önemi yok. Üstelik Unics Kazan takımı şu anda istediği galibiyetleri henüz elde edemedi. Tıpkı Galatasaray gibi acilen kazanmak zorundalar. Fenerbahçe kazansa da yakın geçecek bir maç bekliyorum. Tahminim 12.5 sayı avantajıyla 2.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (4) 20.04.2024

İddaa bülteninde yer alan güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (3) 20.04.2024

Günün maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Boavista – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir