Güncel
Anasayfa / Bahis sitesi / Fenerbahçe Grasshoppers Uefa Avrupa Ligi Playoff Maçı İddaa Yorumu (18.08.16)

Fenerbahçe Grasshoppers Uefa Avrupa Ligi Playoff Maçı İddaa Yorumu (18.08.16)

Fenerbahçe Şsmpiyonlar ligi‘nden elenmenin bedelini hem maddi hem de manevi anlamda çok ağır bir şekilde ödüyor. Her şeyden önce fatura teknik adama kesildi. Radikal bir şekilde formasyonu değiştiren Portekizli teknik adamla bu işin yürümeyeceği kararı, tazminat göz önüne alınarak verildi. Fenerbahçe şimdi yeni teknik adamını bulmuş görünüyor. Hollandalı tenknik direktörle özellikle Grasshoppers maçının öncesinden sözleşme imzalamak oldukça önemliydi. Çünkü bu maça takımın başında bir şekilde bir hocanın bulunması önemli.

Şampiyonlar ligi’nden sonra Uefa Avrupa ligi‘ne motive olmaya çalışmak oldukça zor olacaktır. Ancak grup aşamasından sonraki eleme turlarında Fenerbahçe Avrupa heyecanını yaşayabilir. Şu aşamada taraftarın da oyuncuların da müthiş bir motivasyon içinde olduğunu sanmıyorum. Kabuk değişimleri elbette takımı uyandırır, harekete geçirir, fakat daha hala taraftarı ayağa kaldıracak transferler yapılmadı. Özellikle iyi bir 10 numara transferinin eksikliği takımda bariz hissediliyor.

Bu koşullar altında Fenerbahçe Grasshoppers ile 18 Ağustos Perşembe günü Kadıköy’de oynayacak. İddaa oranları 1.25, 4.00 ve 7.00 şeklinde. Maç şifreli kanal üzerinden yayınlanacak. Fenerbahçe tribünlerinden yine yer yer boşluklar bekliyorum. İstenen sinerji gerçek anlamda oluşturulamadı. Adcovat‘ın oyun stili ve taktik düzeni, hücum organizasyonları belki taraftarı mutlu edebilir. Bu anlamda iyi bir tanışma maçı da denebilir. Van Persie‘nin bu duruma çok sevindiği açık, daha uyumlu bir sezon geçireceklerini tahmşn ediyorum.

Grasshoppers takımı İsviçre‘nin orta düzey takımlarından bir tanesi. Her zaman Basel Young Boys gibi takımların arasına dahil olamıyor. Fenerbahçe’nin turu kolay bir şekilde geçeceğini düşünüyorum. Yeni teknşk adamıyla daha hızlı ve coşkulu başlayacaklardır. Bu anlamda ilk yarı 1 tercihi mantıklı duruyor. Temsilcimize başarılar dilerim.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün Banko İddaa Kuponu

Günün İddaa Kuponu 22.7.2018

22 Temmuz Pazar günü için en güvendiğim 3 maçı sizler için derledim. Günün banko kuponu …

Sligo Rovers Dundalk İddaa Tahmini 22.7.2018

İrlanda Premier Ligi‘nde şampiyonluğun en güçlü adayı olan Dundalk deplasmanda, Sligo Rovers‘ın konuğu olacak. Dundalk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.