Yenilikler
Anasayfa / Bahis sitesi / Charlotte Bobcats Miami Heat Nba Playoff Maçı Yorumu (26 Nisan 2016)

Charlotte Bobcats Miami Heat Nba Playoff Maçı Yorumu (26 Nisan 2016)

26 Nisan gecesi saat 02:00’de serinin 4. maçında Charlotte Bobcats, Miami Heat ile karşılaşacak. Seride şu an Miami 2-1 önde gidiyor. Her iki takım da kendi evlerinde oynadıkları maçları rahat kazandılar. Bu tabloyu playoff serilerinin neredeyse tümünde gördük. Takımlar kendi evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanıyorlar. Çünkü taraftarların çok özel bir motivasyonu ve itici gücü oluyor, salonlarda iyi bir atmosfer oluşuyor. Maçın iddaa oranları handikapsız oyunda Charlotte Bobcats 1,45,  Miami Heat 2,25.

Her iki takım arasında oynana son 20 maçın 14 tanesini Miami Heat takımı kazanmış durumda. Genel kalite ve potansiyel anlamında Miami’nin çok daha iyi bir takım olduğu kesin. Fakat bu istatistiklerin önemli bir parçasını Lebron James’li zamanlar oluşturuyor. Miami şu an şampiyonluk için öncül olarak gösterilen adaylardan birisi değil; ama vasatın üstündeki takımlardan biri diyebiliriz. Charlotte takımının sahibi tanıdık bir isim: Micheal Jordan. Takım ilk kez playoff oynamayı başarıyor, bunun heyacanı özellikle iç saha maçlarında kendini var ediyor. Takımdaki en önemli isim Batum, ilk maçta sakatlık geçirdi. Geçen sene bu takımın en büyük sorunu yaşadıkları dış atış sorunuydu. Ligin en az üçlük atan takımı oldukları için playoff sıralamasında kendilerine yer bulamamışlardı; fakat bu sene bu konuda iyi bir ivme yakaladılar. Özellikle Batum, Jeremy Lin ve Al Jeferson gibi oyuncularla bir anda yüksek skorlara çıkmayı başarabiliyorlar.

Charlotte takımı içeride tempolu bir basketbol oynuyor. Ben seride Miami‘nin tecrübesiyle bir şekilde yarı finale çıkacağını düşünüyorum ama bu maç özelinde favorim 3. maçta olduğu gibi yine Charlotte olacak. İsteyenler 1.45 oranından düz 1 seçeneğine yönelebilir, dileyenler de 195,5 seçeneğinden üstü tercih edebilir. Tahminim handikapsız 1 ve üst.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Spor Ekranı

Spor Ekranı (2 Mart Perşembe)

2 Mart Perşembe günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: 20.30 …

Spor Ekranı

Spor Ekranı (28 Şubat Salı)

28 Şubat Salı günü oynanacak olan futbol ve basketbol müsabakalarının yayınlanacak kanal listesi şu şekilde; Saat: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir