Brezilya Seri-A Chapecoense İnternacional İddaa Tahmini Maç Yorumu (16.08.2016)

Brezilya Seri-A‘da bu gün Chapecoense İnternacional ile karşılaşacak saat gece 02.00 da başlayacak mücadele, Arena Conda oynanacak. Mücadelede ev sahibi takıma 2.00 beraberliğe 2.90 konuk ekip galibiyetine ise 2.80 oran açılmış durumda.

chapecoenseınternacıonal15.08.2016

Ev sahibi Chapacoense son 5 maçta kalesinde 8 gol gördü. Son 8 maçı’da karşılıklı gol var olmuş durumda defansif zafiyetler ve bireysel hatalarla kolay gol yiyen bir takım. Ne kadar gol bulabilseler’de kalelerini gole kapatamadıkları için ligde alt sıralarda yer alıyor. Hücum hattında Bruno Rangel, Kempes Everton gibi tecrübeli isimler takımın gol yollarını sırtlanmış durumda. Chapecoense galibiyet istiyorsa bu iki ismin performansı galibiyete etki edecektir. Galip gelemeseler de Chapecoense takımı gol bulacaktır.

Rakip İnternacional  ise ligin 15. sırasında bulunuyor kötü bir grafik çizen takım 11 maçtır galip gelemiyor. Hücum hattında sıkıntılar çekip gol bulmakta zorlanıyor. Chapecoense karşısında ne kadar zorlansalar’da gol bulacaklardır. Kalelerini gole kapatmaları ise zor görünüyor.

Benim bu maç için görüşüm Karşılıklı Gol Var seçeneği ve Üst seçeneği olacaktır. İki takımında maç geçmişlerine bakıldığında bol gollü geçen maçlar görülecektir. Brezilya Liginde takımlar ne kadar iyi olursa olsun kalelerini gole kapatmaları zor oluyor.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.