Belçika Mısır İddaa Tahmini 06.06.2018

Hazırlık Maçları kapsamında 6 Haziran Çarşamba günü Belçika iç sahada Mısır ile karşı karşıya gelecek.

A Spor ekranlarından 21:45’de naklen yayınlanacak karşılaşma için İddaa risk analiz merkezi Belçika galibiyetine 1.15, beraberliğe 4.75, Mısır galibiyetine ise 9.00 oran belirlemiş durumda.

Belçika Gizli Favorilerden

2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Gruplarında mücadele veren Belçika, 10 karşılaşma sonunda 9 galibiyet, 1 beraberlik ile 28 puan topaldı ve grup aşamalarını lider tamamlayarak adını Dünya Kupası’na yazdırdı. Turnuvanın gizli favorileri arasında gösterilen Belçika Milli takımı, genç ve yıldız oyuncuları ile dikkat çekiyor. Son turnuvalarda oldukça başarılı performanslar sergileyen ancak tecrübe eksikliği ile final’e yükselemedi. Dünya Kupası’na en güçlü kadrolardan birine sahip olarak gidecek olan ev sahibi, son hazırlık karşılaşmasını Dünya Kupası’nda mücadele edecek bir diğer rakibi Mısır karşısında verecek.

Mısır Tarih Yazdı

2018 Dünya Kupası Afrika Eleme Gruplarında mücadele veren Mısır, büyük bir başarıya imza attı ve eleme gruplarını 6 karşılaşma sonunda 4, galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet ile lider tamamladı ve adını Dünya Kupası’na yazdırdı. Yıldız oyuncu Muhammed Salah ile birlikte son yıllarının en başarılı dönemlerini geçiren Mısır, son hazırlık karşılaşmasına Belçika karşısında verecek. Son hazırlık mücadelesinde yetersiz görünen ekip, Belçika seviyesindeki bir Milli takım karşısında galibiyete uzanamaz.

İddaa Tahmini

Belçika iç sahada gol yemeden rakibini mağlup edecektir.

İddaa Oranı: Karşılıklı Gol Yok / …

Bets10 Oranı: Karşılıklı Gol Yok / 1.54

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.