Yenilikler
Anasayfa / Belçika Milli Takımı / Belçika Estonya Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (13 Kasım)

Belçika Estonya Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (13 Kasım)

belgium_spain_1eylül_futboltr

Dünyanın en iyi takımları sıralamasında son zamanlardaki yükseli ile dikkat çeken Belçika milli takımı, Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Son dönemlerde her turnuvada kendilerine yer buldular. Brezilya’da ve Fransa’da olumlu bir izlenim de bıraktılar. Artık onların başarıları hiç kimse açısından bir sürpriz değil.

Belçika şu anda elit takımlar kategorisinde yer alıyor. 13 Kasım Pazar günü Belçika’nın rakibi Estonya olacak. İki takım arasında epey bir güç farkı olduğu için İddaa risk merkezi çözümü handikap değerleri ile oynamakta bulmuş. Estonya bu maça 3-0 önde başlamış sayılacak. Belçika’nın 4 farklı kazanması halinde İddaa oyuncuları 2.25 lik bir oranın sahibi olacaklar. Bunu San Marino Cebelitarık ya da Lüksemburg düzeyindeki takımlar için yapsalar anlarım fakat Estonya kesinlikle dip seviye bir takım değil. Hele hele averaj takımı olarak görülmesi yanılgı olur. Herhangi bir takımın elini kolunu sallaya sallaya Estonya’ya 5-6 gol atmasını çok da kolay görmüyorum. En azından ilk yarılarda belli dakikalara kadar direnç gösterebilen bir takım. Gol yediği zaman da diğer takımlar gibi anında çözülme yaşamıyorlar. Milli takımımız da zaman zaman Estonya ile aynı grupta eşleşmişti. Milli takımımız o maçları kazansa da belli oranda zorlanmıştı. Kimse Belçika’nın son Cebelitarık galibiyetine aldanmasın.

Estonya takımı grupların en kötü torbasının bir üstünde bulunuyor. Belçika’nın çok güçlü ve formda olduğunu kabul etmekle beraber böyle bir riske girmeyi anlamsız buluyorum. Belçika 2. Golü bulduktan sonra oyun rölantiye dönebilir. Tahminim 02 çifte. Oran 1.33.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 12.12.2023

12 Aralık 2023 tarihli maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 12.12.2023

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 2 maçlık kupona güvenim 7/10. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir