Yenilikler
Anasayfa / Avusturya Milli Takımı / Avusturya Galler Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (6 Ekim)

Avusturya Galler Dünya Kupası Eleme Maçı Yorumu İddaa Tahmini (6 Ekim)

galler

Dünya kupası elemelerinde Avusturya Galler’i ağırlayacak. Takımlar grupta ikinci maçlarına çıkıyor. Şu ana kadar grupta Avusturya’nın da Galler’in de 3’er puanı bulunuyor.Grupta bu iki takım dışında  İrlanda Sırbistan Moldova gibi takımlar yer alıyor. Zirveyi paylaşan iki takımın mücadelesi, muhtemelen gruptan sıyrılmak açısından da kritik bir maç olacak. Avusturya Galler maçının İddaa oranı 2.00, 2,90 ve 2,80 şeklinde.

Bu grubun da seviye olarak çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Evet belki Almanya İngiltere Portekiz İspanya gibi dev bir takımın varlığı yok, ama birbirine çok yakın güçlere sahip orta seviyenin üstünde dört tane takım var. İrlanda zaten Euro 2016 içersinde yer almış bir ekip. Avusturya, tıpkı Belçika gibi yeni bir nesil yakalayan bir milli takım. Diğer yandan Sırbistan düşüşte bile olsa futbolda ne olursa olsun bir ekol. Keza Galler Euro 2016’daki başarıları ile herkesin sempatisini ve beğenisini kazandı.

Avusturya’da Alaba Dragoviç Arnautoviç gibi önemli isimler var. Bazen Türk kökenli bazı futbolcuları da bu milli takım bünyesinde görebiliyoruz. Avusturya milli takımını oluşturan oyuncuların çoğu Almanya Bundesliga ekolünden geliyor, oyuncular bu takımlarda yer alıyor. Galler ise Bale’in önderliğinde yeni ir turnuvada da yer almak istiyor. Bu başarının bir tesadüf olmadığını ıspatlama peşindeler. Nitekim bunu Moldova maçındaki futbollarıyla gösterdiler. Artık bir çıtayı aştıklarını düşünüyorum. Bale dışında Joe Alen ve Davis gibi oyuncular da Galler’in iskeletini oluşturuyor. Avusturya için nasıl Alman ligi karması diyorsak, Galler için de bunu Premier lig’e uyarlamak mümkün. Ben daha oturmuş ve daha olgunlaşmış olan Avusturya’nın bu maçı kazanabileceğine inanıyorum. Tercihim 1.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

TFF 1.Lig iddaa tahminleri ve analizleri

Eyüpspor Erzurumspor FK Bahis Tahmini 03.04.2023

Türkiye TFF 1. Lig’inin 29. haftasında, Eyüpspor evinde, Erzurumspor FK’yı konuk edecek. Eyüp İlçe Stadyumu’nda …

Portekiz Liga Portugal iddaa tahminleri ve analizleri

Famalicao Arouca İddaa Tahmini 03.04.2023

Portekiz Lig’inin 26. haftasında; ligde çıkışa geçen Famalicao evinde, Avrupa Kupaları’na katılma hedefi olan Arouca’yı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir