Athlone Cabinteely İddaa Tahmini 13.7.2018

İrlanda 1. Ligi’nde henüz galibiyeti bulunmayan Athlone evinde, Cabinteely ile karşılaşacak. Mücadele saat 21.45’te başlayacak.

AthloneCabinteely arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde. Athlone kazanır 8.00, beraberlik 4.30, Cabinteely kazanır ise 1.20 olarak açıklanmış.

Athlone’nin Henüz Galibiyeti Yok

Athlone’nin kötü performansı her geçen hafta devam ediyor. İrlanda 1. Ligi’nde üst üste 6 haftadır kaybeden Athlone, 22 puan ile ligde 8. sırada yer alıyor. Aynı zamanda Athlone’nin bu sezon İrlanda 1. Ligi’nde galibiyetinin bulunmadığını da belirtelim. 19 hafta sonunda sadece 2 beraberliği bulunan Athlone, tam 17 kez mağlup oldu. Finn Harps ve Longford Town karşısında alınan 2 beraberlikle 2 puan toplayabilen Athlone, ligin dibine demir atmış durumda. Küme düşmelerine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Cabinteely’nin Umutları Azaldı

Cabinteely ise rakibine oranla çok daha iyi. Her ne kadar sıralamada Athlone’ye yakın olsalar da aralarında 20 puanlık fark bulunuyor. Kalan 8 haftada hala play off şansları bulunuyor ama bunun zor bir ihtimal olduğunu belirtmek gerek. Son 3 haftada yaşanan 7 puanlık kayıp Cabinteely’nin play off umutlarını azalttı. En son galibiyetini 4 hafta önce alan Cabinteely, iç sahada Longford Town’u 1-0 ile geçmişti.

İddaa Tahmini

Athlone’nin 19 hafta sonunda henüz galibiyeti bulunmuyor. Konuk ekip Cabinteely’den rahat bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 / 1.20

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.25

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.