Arnavutluk İzlanda İddaa Tahmini 10.09.2019

EUR0 2020 Elemeleri H Grubu 6. Maçında Arnavutluk evinde, İzlanda’yı konuk edecek. Zorlu karşılaşma saat 21.45’te başlayacak.

Arnavutluk ve İzlanda arasında oynanacak olan karşılaşmanın iddaa oranları şu şekilde verilmiş. Arnavutluk kazanır 2.85, beraberlik 2.70, İzlanda kazanır ise 2.10 olarak açıklanmış.

Arnavutluk Farklı Kaybetti

Arnavutluk’un bildiğimiz grupta 2 galibiyeti bulunuyor. Bunlardan birini Andorra’ya diğerini ise Moldova’ya karşı aldılar. Yani kısacası grubun en zayıf 2 takımını mağlup ederek 6 puan ile 4. Sıraya yerleştiler. Gruptan çıkma iddiaları oldukça zor. Zaten lider Fransa ile aralarındada 6 puanlık fark var. 3 gün önce Fransa deplasmanında alışılagelmişin dışında bir futbol oynayan Arnavutluk, yaptığı bireysel hatalar ve savunmadan çıkarken kaptırdığı toplar neticesinde rakibine 4-1 kaybetti.

İzlanda Galibiyet İstiyor

İzlanda ise yoluna devam ediyor. Türkiye karşısında alınan 2-1’lik galibiyetin ardından grubun 5. Maçında iç sahada konuk ettikleri Moldova’yı 3-0 ile geçerek zirve takibini sürdürdüler. Lider Fransa ve 2. Sıradaki Türkiye ile eşit puana sahip olan İzlanda’nın bugün yaşayacağı herhangi bir puan kaybında işlerin zora gireceğini belirtelim.

İddaa Tahmini

İzlanda maçın favorisi.  Arnavutluk son maçta vasatı aşamamıştı. İzlanda’da zor bir rakip. Diş geçirebileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 2, Oran 2.10

Bets10 Oranı: MS 2, Oran 2.31

Maç Sonucu: 4-2

Maç Sonu Editör Yorumu: Açıkçası Arnavutluk’un kazanması beni şaşırttı. İzlanda’nın en azından 1 puan alması yüksek ihtimaldi ama Arnavutluk’un baskılı futbolu İzlanda’yı afallattı ve Arnavutluk haklı bir galibiyet elde etti.

792