Yenilikler
Anasayfa / Arjantin Milli Takımı / Arjantin Şili Copa America Maçı (7 Haziran 2016) İddaa Yorumu

Arjantin Şili Copa America Maçı (7 Haziran 2016) İddaa Yorumu

Copa America heyecanı tüm hızıyla başladı. Açılış gününde gerçekten sürpriz sonuçlar yaşandı. Kupanın favorileri arasında elbette Brezilya ve Arjantin dışında Kolombiya, Şili, Uruguay gibi takımlar da ön planda. Arjantin açılış maçında son şampiyon Şili’yle kapışacak. Maçta Arjantin’e iddaa‘da 1,75 lik bir oran açılmış. Bu yüksek oranın sebebi öncelikle Messi‘nin sakatlık durumu, henüz netleşmedi. Diğer sebep ise Şili’nin bu kupada son şampiyon olması. Şili o sene bu kupaya aynı zamanda evsahipliği de yapıyordu. Taraftar desteğini arkasına çok iyi almış, kupayı müzesine götürmüştü. Şili o gücünü aynı oranda korusa da form açısından bir nebze uzaklar.

Arjantin milli takımı, tıpkı Barcelona gibi oyunu Messi üzerine kuran bir milli takım. Onun yokluğu bu oranı haklı çıkartıyor. Çünkü o gerçekten tek başına oyunun kaderini değiştirebilen ender sihirbazlardan bir tanesi. Onun yokluğu takımı elbet etkileyecektir. Yurtdışı bahis sitelerinde Messi’nin oynaması halinde oranlar hızlıca düşecektir, fakat şu an bu konu belirsiz. Arjantin açılış maçında iyi bir sonuç elde edip kupaya etkili başlamak istiyor. Arjantin hazırlık maçlarını kazanarak geliyor. Şili ise kötü sonuçlar aldığı bir dönemde. Şili’de en önemli silah tabi ki Arsenal’li Sanchez.

Arjantin ile Şili arasındaki son 5 maçta 3 Arjantin galibiyeti, 1 Şili galibiyeti ve bir beraberlik görünüyor. Arjantin’de Di Maria, Aguero gibi iyi silahlar var. Gol yollarında sorun yaşamazlar. Messi’nin eksiğine rağmen bir şekilde kazanacaklardır. Maçlar bilindiği üzere A Spor üzerinden naklen veriliyor. Sabaha karşı 05:00’de başlayacak maçta ben Arjantin tarafındayım. Brezilya’nın yaptığı hataya Arjantin düşmeyecektir.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (4) 20.04.2024

İddaa bülteninde yer alan güvendiğim maçlar arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu (3) 20.04.2024

Günün maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. Boavista – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir