Yenilikler
Anasayfa / Antalyaspor / Antalyaspor Al Khaleej Hazırlık Maçı Yorumu (25.07.16) İddaa Tahmini

Antalyaspor Al Khaleej Hazırlık Maçı Yorumu (25.07.16) İddaa Tahmini

Antalyaspor ile Al Khaleej arasındaki hazırlık maçı 25 Temmuz günü saat 18:00’de başlıyor. Suudi Arabistan takımı Al Khaleej , kamp için Antalya’yı tercih eden takımlardan. Elbette Antalyaspor ile aralarında çok ciddi bir bütçe farkı bulunuyor, bu fark sahaya ne şekilde yansır bilinmiyor, fakat kağıt üzerinde Antalyaspor favori konumunda.

Maçın açıklanan iddaa oranları Antalyaspor 1.10 beraberlik 5.00 ve Al Khaleej 7.00 şeklinde. Takım değeri çok düşük olan Al Khaleej oyuncuları çin Eto’o‘ya karşı oynamak heyecan verici bir durum. Antalyaspor geçen sene lige çok iyi bir başlangıç yapmış, Eto’nun önderliğinde zirveye yerleşmişti. Fakat sonrasında gelen düşüşe engel olamadılar ve puan durumunun ortalarında kendilerine bir yer buldular. Bu sene Emre Güral ve Deniz Kadah’ı transfer ettiler. Fakat iyi oyuncuları Emrah Bassan‘ı Galatasaray’a kaptırdılar. Yabancı oyuncularını büyük oranda ellerinde tuttular. Teknik direktör Jose Moralis önderliğinde bu sene neler yapacakları merak konusu. Etoo önderliğinde daha önce Yıldızlar Karması şeklinde bir özel maç yapılacaktı, fakat ülkedeki siyasi iklim, bu maçın iptal olmasına sebep oldu. Antalyaspor için önemli bir reklam şansını da böylece kaçırmış oldular.

Suudi Arabistan‘da sezon 12 Ağustos günü açılıyor. Al Khaleej  takımı da burada son hazırlıklarını yapıyor. Al Khaleej  ligin orta seviye takımlarından bir tanesi. Geçen sene Arabistan ligi’ni 9. sırada bitirdiler. Takımda Mısırlı Hussein ve Babhir en iyi oyuncular konumunda. Fakat onların bile kapasiteleri Antalyaspor ile mücadele etmeye yetecek düzeyde değil. Antalyaspor’un bu hazırlık maçından iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum.

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa ve Bahis Kuponu 04.06.2023

İspanya Lig’i maçlarından oluşan 3 maçlık kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum. …

Günün İddaa Kuponu Futbotr.com

Günün İddaa Kuponu 04.06.2023

İtalya Serie A Ligi kapsamında 4 Haziran Pazar günü sahne alacak 3 mücadeleyi, kupon olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir