Güncel
Anasayfa / Basketbol / Amerika Sırbistan Olimpiyatlar Erkekler Basketbol İddaa Yorumu (13 Ağustos 2016)

Amerika Sırbistan Olimpiyatlar Erkekler Basketbol İddaa Yorumu (13 Ağustos 2016)

Olimpiyatların en önemli takım yarışmalarından bir tanesi de erkekler basketbol müsabakaları. Her ne kadar burası için klasik olarak “birinci belli ikinci kim” yorumları yapılsa da yine de rüya takımı yenme potansyeli ve umudu olan birkaç takım bulunuyor. Amerika Basketbol milli takımını yenmek gerçekten adeta bir mucize olarak görülüyor. Onları en son 2006 senesinde Rusya takımı yenmeyi başarmıştı. Üstelik maçlarda oyuncular 1. vites ayarında oynuyorlar.

Kendilerini biraz sıktıkları maçlarda ortalama bir takıma rahatlıkla 30- 40 sayı fark atabiliyorlar. Şimdi karşılarında ciddiye alabilecekleri bir ekip var. Amerika Sırbistan basketbol maçı 13 Ağustos gecesi başlıyor. Maçın handikapları iddaa tarafından Sırbistan’a verilmiş. Sırbistan maça iddaa oyununda 24 sayılık bir avantajla başlıyor.

Amerika buraya aslında bazı süper starlarından yoksun geldi dense de bu gerçekten komik ve analmsız bir bilgi. Çünkü Nba ligi’nde basketbol oynayan Abd kökenli o kadar fazla yetenekli oyuncu var ki gözümüzü kapatsak ve rastlantısal bir 12 oyuncu çıkartsak, yine şampiyonluğun en önemli adaylarından olur. Kaldı ki Abd bu turnuvaya Durant, Thompson, İrving, Lowry, Jonshon, Carmelo gibi yıldızlarla geldi. Güle oynaya her maçı All star gibi oynuyorlar. Sırbistan şu ana kadar oynayacakları ilk ciddi rakip olacak.

Sırbistan da benim için Avrupa’nın Amerika’sı denmese bile en iyi üç takımından bir tanesi sayılır. İspanya ve Fransa ile beraber Avrupa’nın en elit takımlarından biri oldukları kesin. Eğer Avrupa’dan bir takım Amerika’ya çelme takacaksa bu takım Sırbistan olabilir. Fakat onlarda da büyük yıldız Bjelica kadroda bulunmuyor. Bogdanoviç ve Teodosiç takımın en büyük kozları. Ben 25 sayılık bir fark beklemiyorum, Sırplar yenilse de bu kadar büyük bir kırılganlık yaşamazlar gibi geliyor.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi İddaa Tahminleri

Lazio Bologna İddaa Tahmini 18.03.2018

İtalya Serie A Ligi‘nde 53 puanla 4. sırada yer alan Lazio, 18 Mart Pazar günü …

Fransa Ligue 1 İddaa Tahminleri

Marsilya Lyon İddaa Tahmini 18.03.2018

Fransa Ligue 1‘de 30. hafta heyecanı 18 Mart Pazar günü Marsilya ile Lyon arasındaki oynanacak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.