Almanya Finlandiya Hazırlık Maçı Yorumu İddaa Tahmini (31.08.16)

Dünya kupası milli takımlar için artık yeni motivasyon olacak. Dünya kupasında yer almak adına 5 kıtada yoğun bir mücadele olacak. Avrupa bu mücadelenin en zorlu olduğu kıta. Çünkü burada artık takımların birbirine çok yakınlaştığını son turnuvada net gördük. Hafta sonu başlayacak milli takım maçları öncesinde takımlar birer hazırlık maçı oynama şansı yakalayacak.

alman 22

Almanya bu kapsamda Finlandiya ile karşılaşacak. Almanya Finlandiya maçının İddaa oranları evsahibi Almanya lehine. Maça açık ara favori çıkacak olan Almanya’nın galibiyet oranı 1.10, beraberliği 4.75 ve mağlubiyeti 9.00

Almanya Euro 2016’da çeyrek finalde İtalya’yı penaltılar sonucu elemişti. Yarı finalde ise Fransa’ya, üstelik kötü de bir futbolla 2-0 yenilerek elenmişti. Yine de turnuvada başarısız olduklarını söylemek güç. Henüz 2. Turda elenen birçok büyük takımı düşündüğümüz zaman Almanya’ya başarısız diyemeyiz. Almanya’nın son zamanlarda hazırlık maçlarında çok kötü oynadığına şahitlik ettik. Slovakya İngiltere ve Fransa’ya yakın dönemlerde kaybettiler. Disiplini ile tanınan Almanya’nın hazırlık maçlarına yeterince motive olmaması gerçekten alışılmadık bir durum.

Finlandiya milli takımı yoğun çabasına rağmen Euro 2016 biletini elde edememişti. Onların son dönemlerde bir turnuva katılım başarısı yok. Bu durumu Dünya kupası elemelerinde kırmak istiyorlar. Almanya ve Finlandiya arasında oynanan maçlarda tuhaf bir istatistik göze çarpıyor. Aralarındaki son maç da beraberlikle sonuçlanmış. Bu durumun bu maçta tekrar etme ihtimali oldukça zayıf görünüyor. 7 yıl aradan sonra karşılaşacak iki ekibin maçında Almanya golü ilk yarıdan bulacaktır diye düşünüyorum.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.