Aalborg Odense Danimarka Süper Lig Karşılaşması İddaa Yorumu

Dünya futbolunda ismi çok konuşulmayan liglerden olan Danimarka Süper Ligi’nde 3.karşılaşmalar hafta sonu oynandı. Aalborg ile Odense arasında oynanacak karşılaşma ile ligde 3.haftanın da tüm karşılaşmaları son bulmuş olacak. Karşılaşma 1 Ağustos 2016 Pazartesi akşamı saat 20.00 de başlayacak. Müsabakanın iddaa oranlarında ev sahibi ekibin üstünlüğünü görmemiz mümkün. 1.85 lik galibiyet oranı Aalborg’a uygun görülmüş. Bunun yanında 3.10 luk beraberlik oranı ve 3.00 oranlık Odense galibiyet oranını görüntülüyoruz.

Lig daha yeni başladığı için geçen seneden de istatistik almamız bizi maç sonucunda ne olacağını tahmin etmemizi kolaylaştıracak. Ev sahibi Aalborg geçen sene Danimarka Süper Ligi’nde 5.sırada kalmış ve vasat bir görünüm çizmiş. Kendi ülkesinde yapılan maçlar haricinde Avrupa kupalarında mücadele etmeye hak kazanamamışlar. Öyle bir takım düşünün ki form grafiğinde ne evinde iyi demek mümkün ne de deplasmanda. Bu sene de kendi evinde oynadığı 2 karşılaşmadan 1 beraberlik ve 1 galibiyet çıkarmışlar. Bu 2 karşılaşmada galibiyet aldıkları karşılaşma deplasman da oynanmış.Ayrıca yaptıkları karşılaşmalar tek gollü vasat karşılaşmaların ötesine hiç geçememiş.

Deplasman ekibine geldiğimizde ise ev sahibine göre daha düşük seviyeli bir futbol seyredilebileceğini tahmin etmemiz hiç de zor değil. Geçen sene ligi 7.sırada bitirmişler ve rakipleri gibi onlarda sadece ligde mücadele edecekler. Bu sene ligde oynadıkları 2 karşılaşmanın ikisi de berabere sonuçlanmış.

Daha ligin başı olması sebebiyle takımların ne yapacağını kestirmemiz zor gözüküyor. Ancak geçen sene gösterdikleri performans ve bu sezona da vasat başlamaları fikir edinmemize yardımcı oluyor. Benim tahminim bu karşılaşmanın 2.5 gol altı biteceği yönünde. Ancak daha yüksek bahisli oynamak isteyen arkadaşlar beraberlik seçeneğini işaretleyebilirler.

Paylaşmak özgürlüktür:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.