Yenilikler

chelsea

İngiltere Premier ligi’nde 1 Ekim Cumartesi günü Hull ile Chelsea arasında oynanacak olan müsabakanın iddaa oranları Chelsea’nin epey favori görüldüğünü gösteriyor. Maçta Chelsea’nin kazanma oranı 1.30. Chelsea iyi bir dönemden geçmemesine rağmen bu oranın verilmesi ilginç.

Chelsea takımı geçen sene oynadığı kötü futbolla Avrupa kupalarına bile girmeye hak kazanamamıştı, bu yüzden de onlar bu sene sadece lige odaklanmak durumunda kaldılar. Bu onlar için iyi bir avantaj, bunu sezon başı gibi iyi kullansalar da şu anda bu form düzeyinden uzaklaştılar. Chelsea takımı şu anda 10 puana sahip ve 8. sırada. Neredeyse attığı gol kadar gol yediler. Maçları gol yemeden bitiremedikleri için 3 puan almakta zorluk çekiyorlar. Conte Juventus’ta ve İtalya milli takımında kurduğu yapıyı burada da kurmaya çalışıyor, takımın yıldızı Hazard‘ın rolü burada çok önemli.

Hull takımı ise 7 puana sahip ve ligde 14. sıradalar. Onlar da ligin ilk haftasında flaş bir Leicester galibiyeti almışlardı, o maçta son şampiyonu ilk maçta yendikleri için dikkat çekmişlerdi ama sonra büyük bir düşüş yaşadılar. Kazanmalarına rağmen bile ben omaçta onları pek beğenmemiştim. İngiltere’de deplasman galibiyeti almak öyle çk kolay değil, hele hele handikaplı galibiyetler çok zor. Bu anlamda Chelsea takımından tek farklı bir galibiyet bekliyorum. Kuponlarda handikaplı 0 seçeneği tercih edebilir.

 

yorum bölümü yakında aktif olacaktır.

Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Günün İddaa Kuponu (2) 05.08.2020

Herkese merhaba. 5 Ağustos Çarşamba günü için bülten yoğun. Günün öne çıkan maçlarından oluşan 3 …

Günün İddaa Kuponu 05.08.2020

Günün en çok güvendiğim maçlarından oluşan kuponum hazır. Yayınlamış olduğum 3 maçlık kupona güvenim 7/10. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.